MLM Farmasi – jak wykorzystać Facebook do zarabiania?

Farmasi to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm sprzedaży bezpośredniej na świecie. Jeśli kochasz ekologiczne kosmetyki i szukasz dodatkowej pracy online, już dziś zostań ambasadorką Farmasi!

Farmasi to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm sprzedaży bezpośredniej na świecie. Od niespełna 2 lat dynamicznie rozwija się także w Polsce. Jeśli szukasz dodatkowej pracy online w fantastycznej atmosferze, dołącz do tysięcy ambasadorek Farmasi, tworząc swój własny sukces na polu MLM. Jeśli jesteś aktywna na Facebooku, możesz tworzyć swój biznes nie wychodząc z domu. Sprawdź jak to zrobić!

Kosmetyki Farmasi – historia firmy

Założycielem firmy Farmasi był Dr. Cevdet Tuna, absolwent renomowanej uczelni Goethe Medical School. Farmasi rozpoczęło działalność już w latach 50-tych. Dr. Tuna zajmował się produkcją syropów na kaszel, środków przeciwbólowych oraz kremów do masażu.

Następnie imperium kosmetyczne przejęli jego synowie, kontynuując tradycję produkcji naturalnych wegańskich kosmetyków, perfum, suplementów diety oraz środków czystości  pozbawionych parabenów, konserwantów, metali ciężkich i innych toksycznych substancji, natomiast bogate w organiczne wyciągi z roślin.

Obecnie firma produkuje ponad 2000 produktów, wykorzystując to tego celu certyfikowane surowce ekologiczne. W ofercie znajdziemy prócz kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, także ekologiczne produkty do sprzątania, perfumy, akcesoria oraz wysokiej jakości suplementy diety.

Produkty Farmasi są doceniane w 125 krajach na 5 kontynentach, docierając tym samym do przeszło 365 milionów konsumentów. Sprzedawane są między innymi w aptekach i sklepach specjalistycznych. W 2010 roku firma skoncentrowała się na stworzeniu własnego Multi Level Marketingu, który opieral się na długoletnim doświadczeniu biznesowym. Właśnie wtedy rozpoczęła się nowa era dynamicznego rozwoju firmy.

Obecnie produkty Farmasi sprzedawane są za pośrednictwem MLM w 28 krajach, a sprzedaż wzrasta w niezwykle wysokim tempie.

Jak dołączyć do Farmasi w 5 minut?

By dołączyć do Farmasi, wystarczy prosta rejestracja, dzięki której zyskujemy zniżkę 23% na cały asortyment oraz możliwość natychmiastowego zarabiania. Na stronie TwojeFarmasi.pl znajdują się oprócz tego informacje dotyczące planu marketingowego oraz aktualne promocje.

Fanpage Twojej sieci Farmasi na Facebooku

Fanpage to doskonały sposób na pozyskiwanie osób, które już wcześniej słyszały o Farmasi. Warto wcześniej zapoznać się z innymi fanpegami osób, które budują już swoje grupy, a także oficjalnymi kontami Farmasi na Facebooku. Znajdziesz tam inspiracje na posty oraz będziesz mogła wykorzystać zamieszczone tam grafiki, zdjęcia i inne materiały.

Ważne, by Twój Fanpage był na bieżąco aktualizowany o najnowsze promocje. Śledź na bieżąco stronę sklepu Farmasi i wykorzystuj grafiki znajdujące się w sliderze.

Obserwując inne strony, warto udzielać się pod postami jako fanpage Farmasi, brać udział w dyskusjach dotyczących ekologicznych produktów oraz zapraszać do zapoznania się z marką i współpracy.

Grupy na Facebooku związane z MLM, naturalnymi kosmetykami oraz poradami dotyczącymi zdrowia i urody

Zanim stworzysz swoją własną grupę opartą o osoby będące już w Twojej strukturze Farmasi, warto dołączyć do innych, pokrewnych grup i tam być szczególnie aktywnym. To skuteczna strategia, dzięki której błyskawicznie poznasz właściwych ludzi do swojego biznesu bądź dla swoich produktów.

W grupach na Facebooku użytkownicy są już pogrupowani pod względem zainteresowań, celów i swoich potrzeb. Dołącz do wybranych grup, które dotyczą MLM, dbania o zdrowie i urodę czy szukania pomysłu na biznes online. Bądź aktywna, dodawaj wartościowe posty związane z tematyką grupy, ale jednocześnie przemycające informacje o produktach Farmasi lub korzyściach płynących z dołączenia do Twojej struktury.

Grupy z ogłoszeniami na Facebooku

Możesz zacząć od wyszukania grup, które skupiają osoby poszukujące pracy dodatkowej i publikować zaproszenia do Twojego biznesu Farmasi. Doskonałym sposobem jest również odzywanie się do osób komentujących inne ogłoszenia z zapytaniem, czy już znalazły coś ciekawego i czy są otwarte na pracę przez internet opartą na polecaniu produktów Farmasi i współpracy z Tobą.

Jeśli chciałabyś zacząć już teraz, stając się częścią Farmasi, zarejestruj się na https://twojefarmasi.pl/.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Znakiem czasów epidemii stała się częsta dezynfekcja rąk, nawet w…