Młodzi projektanci dla Biedronki

Tak to nie jest żart, polscy projektanci szyją dla Biedronki ! Nikt chyba nie spodziewał się takiego nietypowego i dosyć spektakularnego pomysłu. Temat mody jest dosyć powszechny i cieszy się popularnością, jednak ten projekt stał się rzeczywistością, która zaskoczyła niejedna osobę.

5930fac2d38cbe7b1edccb627c5214f9,641,0,0,0

Limitowana  kolekcja pojawi się w sklepach Biedronka w całej Polsce już od 16 grudnia.

Niedawno zorganizowano konkurs przy współpracy z Aka­de­mią Sztuk Pięk­nych im. Wła­dy­sła­wa Strze­miń­skie­go w Łodzi, w którym wzięło udział ponad 150 projektantów. Czterech z nich otrzymało szansę, na stworzenie unikalnej kolekcji dla sieci Biedronka.

635225220877005797

Projekty realizowane były na Wydziale Tkaniny i Ubioru. Zwyciężyły prace przygotowane przez Marię Iwaniszewską (I miejsce w kategorii tunika), Damiana Koniecznego (II miejsce w kategorii tunika), Darię Krawczyk (I miejsce w kategorii sukienka) oraz Joannę Filipską (II miejsce w kategorii sukienka). Nagrodzone kreacje zostały wprowadzone do produkcji oraz dystrybucji.

Wszystkie z dostępnych produktów mają być dostępne w przystępnej cenie ( typowej dla Biedronki). Według oficjalnych informacji garderobę od projektanta będzie można na być już za 69,99 PLN.

1 2 3 4

Fot. Materiały Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.
Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Rihanna została gwiazdą wiosenno-letniej kampanii francuskiego domu mody Balmain.