Rihanna dla Balmain

To już potwierdzone informacje! Rihanna została gwiazdą wiosenno-letniej kampanii francuskiego domu mody Balmain. Rihanna jest nie tylko popularną i świetną piosenkarką, jest dla wielu ludzi na świecie ikoną mody, nic więc dziwnego, że tyle popularnych marek zaprasza ją do współpracy. To właśnie jej zawdzięczamy modę na spodenki do brzucha i bralety.
Rihanna ma już  za sobą współpracę z Gucci, MAC i Giorgio Armani.  Zaprojektowała kolekcję dla  River Island, o której możecie poczytać TUTAJ  i TUTAJ Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny Balmain, poinformował, że gwiazda jest nową twarzą wiosennej kampanii tej francuskiej marki. W sieci pojawiło się kilka pierwszych zdjęć promujących najnowszą kolekcję. Zdjęcia te powinny wywołać szum wokół całej akcji.

Kiedy kobieta, która cię inspiruje nosi twoje projekty, wtedy twoja wizja staje się kompletna„, przyznał Rousteing w rozmowie z serwisem WWD.com.

 

cba179d96798377a0f414128e2ed9d5cafc37501 rihanna-w-kampanii-balmain-wiosna-lato-2014-fot-inez-van-lamsweerde-i-vinoodh-matadin (1) rihanna-w-kampanii-balmain-wiosna-lato-2014-fot-inez-van-lamsweerde-i-vinoodh-matadin rihanna-w-kampanii-balmain-wiosna-lato-2014-fot-inez-van-lamsweerde-i-vinoodh-matadin-instagram-com (1) rihanna-w-kampanii-balmain-wiosna-lato-2014-fot-inez-van-lamsweerde-i-vinoodh-matadin-instagram-com

Rihanna dla Balmain Wiosna-lato 2014, fot. Inez i Vinoodh

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Prezentowane suknie to indywidualne, klasyczne modele z dodatkiem nowoczesnego stylu.…