Modny trend przy urządzaniu wnętrz – plisy okienne w sypialni!

plisy okienne w sypialni

Tempo życia, natłok pracy, stres to – niektóre z wielu czynników towarzyszących nam na co dzień. Sypialnia to nasz azyl, w którym szukamy odpoczynku po całym dniu zmagań. Jak zadbać o spokój i wyciszenie? Postaw na plisy okienne!

Sypialnia jest szczególnym pomieszczeniem w każdym domu czy mieszkaniu. To właśnie tam codziennie udajemy się na zasłużony relaks, dlatego tak istotna jest jej odpowiednia aranżacja. Żaluzje plisowane nie tylko pięknie odnajdą się w niemal każdym wnętrzu, lecz także zapewniają najwyższą jakość odpoczynku.

Modna na plisy

Miłośnicy minimalizmu i pięknych wnętrz z pewnością docenią fakt, że rolety plisowane są bardzo designerskie i z łatwością dopasowują się do sypialnianej przestrzeni. Można z powodzeniem montować je zarówno na małych, jak i dużych oknach, a nawet łączyć z roletami rzymskimi, co podwoi efekt „wow”.

Okno z widokiem na oazę spokoju

Jednym z największych plusów rolet plisowanych jest fakt, że zapewniają izolację termiczną, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni. Podczas upałów skutecznie chronią przed promieniami słonecznymi, natomiast w niższych temperaturach zatrzymują chłód wydzielany przez szyby. Kolejną korzyścią jest także wyciszenie akustyczne, które zmniejszy ryzyko przedostania się do domu hałasów z zewnątrz. Jest to szczególnie ważne w nocy, kiedy nasz organizm ma czas na regenerację. Zobacz koniecznie tutaj, dlaczego jeszcze warto wybrać plisy okienne: https://familyrollo.pl/blog/dlaczego-warto-wybrac-plisy-okienne 

plisy okienne w sypialni

Z myślą o najwyższym komforcie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, marka Familyrollo stworzyła żaluzje plisowane, które można szybko i bezpiecznie założyć na każde okno. W ofercie firmy znajdują się żaluzje basic, montowane bezinwazyjnie przez uchwyty zamieszczane na górnej i dolnej ramie okna oraz najnowocześniejsze plisy premium. Te drugie są montowane już w sposób inwazyjny, wwiercany do listwy przyszybowej. Ich montaż jest niezwykle stabilny oraz elegancki. Obie opcje są połączeniem wygody, funkcjonalności oraz uniwersalności. Dlatego z pewnością każdy znajdzie w nich idealne dopełnienie swojej przestrzeni. Inspiracje i produktu znajdziesz tutaj: https://familyrollo.pl/rolety-plisowane

Sen odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka, dlatego chcąc poprawić jego jakość, warto zwrócić uwagę nie tylko na samą aranżację sypialni, lecz także jej osłonę. Rolety plisowane to klucz do pełnego relaksu i gwarancja dobrego snu. 

Artykuł sponsorowany

Share