Mohito Lookbook Carnival 2014

Święta i karnawał to czas, gdy zasada Less is More ustępuje pola cekinom, błyszczącym dodatkom i wszystkim innym przejawom modowego przepychu. Odbicie tego trendu doskonale widać także w najnowszej kolekcji Mohito, którą promuje lookbook wyprodukowany w inspirującej przestrzeni Nowego Jorku.

Mohito Lookbook Carnival 2014 (1)

Falbany, plisy, dekolty zarówno obcisłe jak i oversize’owe kroje – to tylko kilka najważniejszych tendencji widocznych wśród propozycji na karnawał. Przegląd sesji z grudniowych numerów najważniejszych magazynów o modzie nie pozostawia wątpliwości: wyróżnianie się z tłumu jest w tym roku bardzo trendy!

Mohito Lookbook Carnival 2014 (2)

Przegląd propozycji na ten okres przedstawiła właśnie marka Mohito. Wśród projektów z linii Carnival obok tradycyjnych fasonów koktajlowych sukienek pojawiły się również kombinezony, wydłużone koszule ozdobione kamieniami oraz luźne spodnie ze zwężanymi nogawkami. Swoje wielkie chwile ponownie przeżywają też baskinki, które w duecie z prostym dołem stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznej małej czarnej.

Paleta kolorystyczna linii opiera się na zestawieniu głębokiej czerni, zmysłowej czerwieni i eleganckiej bieli z typowymi dla karnawału srebrem i złotem. Mocnym akcentem są także zielone cekiny, nadające ozdobionym nimi projektom modnego charakteru dyskotekowych lat 70-tych.

Całości wyjątkowego charakteru nadają wyraziste dodatki: ozdobne kolie, opaski do włosów wysadzane kolorowymi kamieniami, seksowne szpilki oraz torebki wieczorowe – zarówno małe puzderka jak i bardziej pojemne kopertówki.

 

Udanej zabawy!

Share