Monika Zamachowska Ambasadorką marki DERMA INSTYTUT.

Monika Zamachowska Ambasadorką marki DERMA INSTYTUT.

Derma Instytut to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, oferujące usługi w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej. Już od 2015 roku wykwalifikowani pracownicy kliniki dbają o zadowolenie klienta oraz satysfakcjonujące go, a przede wszystkim długotrwałe rezultaty. Jak sami podkreślają, zajmują się wydobywaniem naturalnego piękna, zgodnie ze zindywidualizowanymi potrzebami pacjentów, stosując do tego celu najnowocześniejsze metody.

23 lutego 2021 roku to dla Kliniki Derma Instytutu data wyjątkowa, ponieważ tego dnia jego Ambasadorką została Pani Monika Zamachowska dziennikarka, znana szerszej publiczności z licznych programów radiowych i telewizyjnych. Lubiana przez widzów, oraz zarażająca optymizmem osobowość i prezenterka telewizyjna, od początku swojej kariery stawia na autentyzm i pasję. Podobnie jak specjaliści Derma Instytutu Pani Monika wierzy, że pozytywne nastawienie do samego siebie i swojego wyglądu jest jednym z kluczowych składników dobrego samopoczucia. Dlatego filozofia ta połączyła Panią Monikę z wrocławską Kliniką. Współpracę nawiązano na czas nieokreślony na bazie rekomendacji, a jej efekty będziemy mogli podziwiać już wkrótce.

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na:  https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Materiał partnera

Share