Obrazy ręcznie malowane – wyjątkowe dekoracje dla każdego

Obrazy ręcznie malowane

Aranżacja wnętrz ma we współczesnym świecie, szczególne znaczenie. Wymaga ona konkretnego określenia naszych potrzeb i możliwości. Odpowiedni umiar, ale też i kreatywność są dziś kluczem do sukcesu. Urządzając dom czy mieszkanie, nieodłącznym elementem dekoracyjnym są dziś dodatki. To one sprawiają, że nasze wnętrze staje się bardziej komfortowe i przytulne. Takimi dodatkami mogą być rzeźby, wazony, zdjęcia, plakaty czy obrazy ręcznie malowane. Jesli obraz, to jaki obraz wybrać? Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej.

Obrazy ręcznie malowane – kwiaty

Jeśli chcemy, aby nasz pokój czy salon był przytulny i uniwersalny, koniecznie wybierzmy obrazy ręcznie malowane, gdzie główną role odgrywają kwiaty. Motyw florystyczny, świetnie odnajduje się w każdym wnętrzu. Ożywia je, nadając mu konkretnego charakteru. Popularne kwiaty na obrazach to orchidee, maki, róże czy magnolie. Martwa natura, zawsze będzie dobrym wyborem, jeśli nie możemy zdecydować się na konkretny obraz. Jeśli nasze pomieszczenie, które chcemy zaaranżować jest tradycyjne, możemy wybrać motyw floralny bardziej realistyczny. W przypadku nowoczesnego stylu, wybierzmy motyw bardziej impresjonistyczny.

Obrazy ręcznie malowane – pejzaże

Pejzaże mają to do siebie, że podnoszą standard pomieszczenia. To one mają niesamowitą moc rearanżacji wnętrz. Możesz wybrać pejzaże z krajobrazami z najdalszych zakątków świata a, także z tych rodzimych. Drzewa, lasy, miasta czy morze. To one nadają wyjątkowej atmosfery w naszym salonie, przedpokoju czy sypialni. Zwrócą uwagę zaproszonych gości i niejednokrotnie naszą, aby zatrzymać się na chwile i przyjrzeć malunkowi. Bogactwo wzorów z krajobrazami, nie sprawi trudności w znalezieniu tego idealnego.

Obrazy ręcznie malowane – ludzie

Piękno ludzkiego ciała, ekscytuje ludzi od dawna. Zwraca szczególną uwagę i podkreśla charakter wystroju wnętrza. Jeśli nasze mieszkanie czy dom, urządzone jest w stylu nowoczesnym czy industrialnym, warto do dekoracji wybrać te przedstawiające ludzką sylwetkę. Akty są rewelacyjnym i jednocześnie bardzo odważnym wyborem. Akty prezentujące kobiece piękno i kształty mogą być wykonane, także w kolorze.

Obrazy ręcznie malowane

Obrazy ręcznie malowane – abstrakcja

To propozycje, które wyglądają jak dzieła sztuki. Ornamenty, geometryczne kształty, zabawa kolorem czy złudna optyka. Takie obrazy ręcznie malowane świetnie komponują się w pomieszczeniach stylizowanych na retro i te które łączą styl nowoczesny z zabytkowymi meblami. Świetnie pasuje do Art. Deco, modernizmu. Abstrakcja w takich aranżacjach nabiera zupełnie nowego charakteru!

Obrazy ręcznie malowane

A Ty na jaki obraz się zdecydujesz?

Artykuł sponsorowany

Share