Mroczna Kate u McQueena

Modelka Kate Moss niedawno skończyła 40 lat, jednak cały czas intensywnie działa w branży fotomodelingu. Tym razem możemy podziwiać ją w kampanii reklamowej jednej z największych marek na świecie, domu mody Alexander McQueen. Wielu ludzi, dziwi się że to dopiero ich pierwsza współpraca, ponieważ przez wiele lat Kate była przyjaciółką i muzą zmarłego już McQueena. Sesja inspirowana była filmem „Peeping Tom”, który nakręcono w latach 60tych ubiegłego wieku. Brytyjski thriller idealnie obrazuje obecne założenie wykonanej sesji : jest mroczno i tajemniczo.

Za obiektywem stanął słynny fotograf Steven Klein, który intensywnie pracuje w branży modowej z największymi domami mody na świecie. Zdjęcia jego autorstwa są nie tylko mroczne, ale posiadają pewien seksowny ukryty styl, który można dostrzec w minimalizmie kolorów. Przypomina wojowniczkę, która bawi się lalką jak z voodoo

Mroczna Kate u McQueena (1) Mroczna Kate u McQueena (2) Mroczna Kate u McQueena (3)Mroczna Kate u McQueena (5)   Mroczna Kate u McQueena (6) Mroczna Kate u McQueena (7)Mroczna Kate u McQueena (9)
Alexander McQueen. Wiosenno-letnia kampania z Kate Moss, zdjęcia: Steven Klein
 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zobaczcie relację z pokazu mody Fashion Night „Black&White”.