Fashion Night „Black&White” – relacja

Patronat Feszyn.com

Fashion Night „Black&White to kolejna niepowtarzalna impreza, która odbyła się 31 stycznia 2014 roku w klubie Cherry CLUB we Wrocławiu. Wydarzenie to połączyło piątkową imprezę z pokazami mody jak sama nazwa wskazuje: w kolorze białym i czarnym. Goście mogli nie tylko bawić się na parkiecie przy świetnej muzycje, pić kolorowe drinki, ale także podziwiać prezentowane stroje.

Organizatorzy pokazu :
Cherry CLUB Wrocław
Inspirepr
Magdalena Kobiałko
Sabina Tarasiuk
Agnieszka Streker
Maciej Vel Liskowacki

Imprezę poprowadził Maciej Janeczko (Liskowacki). który miał na sobie frak od prezentowanej marki tego wieczoru Fu-Ku Concept Store.(pisaliśmy o nich TUTAJ)

Stylizacja, Make Up, Fryzury

Od południa na backstageu była bardzo gorąca atmosfera. W odrębnym pomieszczaniu sztab zaangażowanych osób, pracował intensywnie nad wyglądem modelek. Połączeniem wszystkich usług była wizja stylisty Adriana Kozioł.

Za makijaż odpowiadała Natalia Stawiarska  NA.LA Professional Make Up , która kilka dni wcześniej przygotowywała szereg przeróżnych inspiracji.  Pomagała jej Paulina Ruścińska. Natalia chciała zaprezentować bardzo oryginalny makijaż, który nie tylko zwróci uwagę publiczności, ale będzie pasował do imprezy tematycznie. Ostateczna wersja makijażu, powstała pod wpływem chwili, pewnie emocji i atmosfery, która towarzyszyła na backstageu. Modelki mały mocno podkreślone oczy w kolorach białym i czarnym, który został wzbogacony cekinami na skroniach. Makijaż przypominał  połączenie orła i pawia w jednym. Z jednej strony był stonowany (świadczy o tym wykorzystanie białych i czarnych cieni) , z drugiej strony emanował blaskiem dzięki cekinom. Całość wzbogacały mocno podkreślone usta. Natalia ma doskonałe oko i zmysł tworzenia w danym momencie czy czasie. Oprócz tego, że potrafi stworzyć genialny makijaż, sprawia jej to ogromną satysfakcję.

Modelkom fryzury wykonała Oaza Piękna. Ich wybór nie jest przypadkowy. Cały sztab Oaza Piękna to perfekcjoniści, którzy potrafią pracować pod presją czasu, tworząc przy tym unikalne cuda na głowie modelek. To jedyna tak prężnie rozwijająca się grupa na naszym terenie, która intensywnie pracuje przy największych projektach typu fashion. Tym razem na backstegu pojawiła się dwójka fryzjerów: Małgorzata Tomasiak i Jarek Szczęch. Którzy wykonali fryzury modelką w postaci upięć karbowanych czy kręconych włosów, zawijanego loka na czubku głowy (w stylu lat 20/30). Fryzury idealnie komponowały się z makijażem i prezentowanymi strojami.

Warto podkreślić, że dziewczyny z NA.LA Professional Make Up czy ekipa Oaza Piękna to wyjątkowi ludzie, dla których praca z modelkami to nie tylko „suchy obowiązek”, to przyjemność i ogromna satysfakcja, która im towarzyszy szczególnie po prezentacji ich twórczości. Obie ekipy, potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę, rozluźnić modelki – co  w takim momencie jest bardzo ważne, a niekiedy jest głównym kryterium podczas współpracy.

Pokaz

Pokaz mody odbywał się wzdłuż klubu Cherry. Modelki przechodziły po parkiecie pomiędzy stojącymi z boku gośćmi. Prezentowały i pozowały też na podeście fotografom z agencji C’est Moi. Na wybiegu pojawiły się : Iga Bugaj, Alina Bugaj, Joanna Hajkiewicz, Marcelina May, Joanna Ułazowska oraz Magdalena Kobiałko- organizatorka pokazu.

Na samym początku modelki zaprezentowały kolekcję od popularnej i światowej marki TALLY WEiJL. Zaprezentowały stroje w kolorze czarnym. Na parkiecie pojawiły się : czarne sukienki (typu mała czarna) z koronki, opięty i bardzo seksowny kombinezon czy błyszczące spodenki czy sukienki. Na koniec zaprezentowano długą białą koronkową suknie.

Na koniec zaprezentowano białe damskie fraki od Fu-Ku Concept Store, autorstwa Lindy Parys i Agnieszki Jarosz. Obie projektantki posiadają niesamowity dar do tworzenia unikalnych projektów, potrafią wyjść  na przeciwko oczekiwaniom klientów i stworzyć unikalne wzory. Białe fraki idealnie nadają się jako okrycie ślubne. My osobiście widzimy je również w stylu casualowym  z dżinsami lub w bardziej eleganckim z białymi spodniami. Czekamy na lookbok fraków od Fu-Ku, który na pewno zaprezentujemy na Feszyn.com

Podczas trwania imprezy rozlosowano nagrody dla przybyłych gości. Po pokazie odbyło się after party do białego rana.

Patroni medialni:
Feszyn.com, dlastudenta.pl , studio stylu, C’est Moi, Pik.wroclaw.pl, knajpywroclaw.pl, imprezywroc.pl, kulturaonline.pl, rekreacja.wroc.pl, Feszyn.com

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Fot. C’est Moi

Ewelina Salwuk-Marko

Share