Sarah projektuje buty!

Sarah Jessica Parker jest znana nie tylko z gry aktorskiej ale także z przepięknego stylu ubierania się i słabości do pantofelków. Gwiazda kultowego już serialu „Sex w wielkim mieście” zaprojektowała własną linię obuwia. 28 lutego będą dostępne w domu towarowym Nordstrom w Angli, ale także na stronie Nordstrom.com.

Przyznamy szczerze, że wiadomość o autorskich butach słynnej Carrie Bradshaw, niesamowicie nas zaciekawiła i prędko poszukałyśmy zdjęć jej projektów. I tutaj… rozczarowanie. Buty są bardzo delikatne, subtelne bez typowego „wow” dla aktorki z „Sexu w wielkim mieście” . Zawsze kojarzyła nam się z seksownymi szpilkami, wariackimi pantofelkami, po prostu z nowoczesnym i kobiecym obuwiem.  Nie możemy przyznać, że buty są brzydkie czy złe.. są ładne i tyle. Co ciekawe w kolekcji znalazły się japonki i koturny, obok szpilek.

„Jestem zwolennikiem jakości i uniwersalizmu, stworzyłam tę kolekcję z nadzieją, że kobiety pokochają minimalizm, który towarzyszy nam od lat” Powiedziała Sarah Jessica Parker

Cena butów zaczyna się od 195 dolarów.

A jak Wam podoba się kolekcja Sarahy Jessica Parker ?

61044_766914446669563_2007366819_n buty 1 buty 2 buty 3 buty 4 buty 5 buty 6 buty 7 buty 8 buty 9 buty 10

fot. vogue.eu

Share