Naga Aga

Od kilku dni w mediach jest naprawdę gorąco za sprawą nagiej sesji polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej. Wszystko pewnie odbiłoby się bez echa, gdyby „ISI-a” nie była zagorzałą katoliczką i nie spotkała się z negatywną opinią duchownych. Przypominamy też, że Radwańska była ambasadorką kampanii „Nie wstydzę się Jezusa”, jednak po ukazaniu się magazynu ESPN  kampania zrezygnowała z wizerunku Agnieszki.

Nie możemy zarzucić, że zdjęcia Agnieszki sa brzydkie, jest na nich bardzo dziewczęca i tak naprawdę nie pokazuje nam nic wulgarnego. Warto także podkreślić, że tenisistka znalazła się obok wielu wybitnych sportowców z całego świata. Już od kilku lat co roku 21 sportowców promuje w ten sposób zdrowy tryb życia.

Na oficjalnej stronie opublikowano oświadczenie:

Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji „Nie wstydzę się Jezusa”.

Pragniemy podkreślić, że w akcji wzięło udział ponad milion osób – wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązaniu do Wiary Katolickiej i jej zasad.

Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa.

A jakie jest Wasze zdanie?

radwanska590 radwanska_nago_02_16723961

radwa-jezus

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Tarah Gieger zawodniczka motocrossu sześciokrotnej medalistki X-Games w nagiej sesji…