d4263b8eb5acd2af7548018a61c96cc2

Kate Moss po raz drugi została ambasadorką znanej marki kosmetycznej. Od wielu lat znana jest z reklam Rimmel, w tym sezonie możmy podziwiać piękną modelkę podczas promocji marki St. Tropez, który jest jednym z światowych liderów specjalizujących się w produktach samoopalających oraz skin finishing.

St. Tropez należy do koncernu PZ Cussons, który jak do tej pory występował tylko w 18 krajach na świecie. W tym roku poszerza grono odbiorców o Polskę, Brazylię i Holandię.  St. Tropez od kiedy  został przejęty przez korporację  rozwija się w zawrotnym tempie, dowodem na to, jest zaangażowanie do reklamy znanej gwiazdy. Warto wspomnieć, że produkty tej marki  w ubiegłym roku w samej Wielkiej Brytanii  sięgnęły 15 milionów GBP.

c8ee5b79b763e2a0b2081aaec4c3b7a8

Dyrektor Generalna PZ Cussons Beauty mówi:
Cieszymy się, że Kate Moss zdecydowała się na współpracę przy naszej kampanii. Kate od dawna jest wierną fanką marki. Fakt, że jest rozchwytywana przez inne firmy dowodzi, że możliwości wykorzystania jej wizerunku są niemal nieograniczone. Wiemy, że nasze klientki to kobiety pewne siebie, zainteresowane modą i urodą, a Kate Moss jest osobowością, która je inspiruje Michelle Feeney, Dyrektor Generalna PZ Cussons Beauty

Zobaczcie  piękne ciało Kate Moss. Modelka zdecydowała się wystąpi toples podczas sesji. Jak na 39 lat jej ciało jest w znakomitej formie i niejedna nastolatka może jej pozazdrościć.

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Miss Wrocławia 2013 i Miss Wrocławia Nastolatek 2013 zostały wybrane…