Naga Gosia Bela

Gdy zobaczyliśmy te zdjęcia pierwszy raz troszkę się przeraziliśmy. Polska top modelka Małgosia Bela w ostatniej sesji zdjęciowej prezentuje nagie ciało. W świecie modelingu nie powinno być to nic nadzwyczajnego, a jednak… Nagie piersi na miejscu wypadku samochodowego, gołe pośladki w męskiej toalecie.  Zdjęcia jakościowo wykonane są całkiem nieźle, jednak cała otoczka, atmosfera zdjęć jest całkowicie koszmarna. Kobieta, która na całym świecie uważana jest za jedną z piękniejszych przełamuje konwenanse fotografując się jak sika do pisuaru, czy paraduje naga z małpą po ulicy.  Retro estetyka zdjęć, nowojorskie ulice, polska piękność, zdjęcia wyglądają jak kadry z horroru lub thrillera.

Autorem zdjęć jest Stevena Klein, a wszytko zostało specjalnie przemyślane i dopracowane w hołdzie Interview dla Nowego Jorku z lat 70. Stylizacją zajęła się Ludivine Poiblanc. Sesję można podziwiać w najnowszym wydaniu Industrie.

Co sądzicie o zdjęciach Małgosi Beli ?

malgosia-bela-w-interview-listopad-2013-fot-steven-klein-skan (1) malgosia-bela-w-interview-listopad-2013-fot-steven-klein-skan (2) malgosia-bela-w-interview-listopad-2013-fot-steven-klein-skan (3) malgosia-bela-w-interview-listopad-2013-fot-steven-klein-skan (4) malgosia-bela-w-interview-listopad-2013-fot-steven-klein-skan (5) malgosia-bela-w-interview-listopad-2013-fot-steven-klein-skan (6) malgosia-bela-w-interview-listopad-2013-fot-steven-klein-skan (7) malgosia-bela-w-interview-listopad-2013-fot-steven-klein-skan

fot. Interview, listopad 2013

Share