Słoneczny Cruiser

Jesteśmy jedyni tacy na rynku. Tworzymy coś co jest bardzo eleganckie ,modne, dobre jakościowo i na czasie. Nasze rowery są rozpoznawalne nie tylko w Europie  ale także w Szwecji Anglii,  Irlandii, Czechach oraz w Niemczech. Mamy już wielu zadowolonych klientów naszych dwukołowców.  Jesteśmy prekursorami  rowerów, które łączą w sobie elegancję, styl w połączeniu CroMo i w formie drewna.

MK – jest marką polską, założoną w Raciborzu . To jedyna taka marka, która potrafi sprostać każdemu zadaniu. Dzięki naszej pasji i umiejętnością  powstają modele ,którym nie oprze się żadne oko. Rower typu ” Cruisery” to rower miejski. Dzięki, któremu twoja przejażdżka będzie samą przyjemnością. Przekonaj się się sam, jak komfortowa może być jazda na rowerze w tak wygodnej pozycji.  To tylko dzięki naszym jednośladom.

MK Bicycle dba również o to aby, każdy jednoślad był widoczny (szczególnie dla kierowców)  i jednocześnie stylowo-piękny. Dostępny jest także Boutique Rowerowy, w którym znajdziemy szeroką gamę dzwonków, pokrowców, sakw, torebek i wiele innych gadżetów upiększających twój rower. Cruiser to nie tylko rower to sposób na życie… Dbamy o każdy detal. Stworzymy twój wymarzony rower.

Zapraszamy

www.slonecznycruiser.pl

Facebook

DSC03409 DSC03412 DSC03477 DSC03479 DSC03483 DSC03542

Share