Najbardziej męska z męskich szczoteczek do zębów

Ostatnia edycja organizowanego przez TVN Turbo plebiscytu Męska Rzecz wybrała szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean Black jako najbardziej męską z męskich rzeczy 2013 w kategorii na co dzień. Ta elegancka szczoteczka jest najnowszym dziełem z linii szczoteczek sonicznych marki Philips Sonicare. Szczoteczka trafi w gusta nawet najbardziej wymagających panów, sprawiając, że częste wizyty u stomatologa nie będą już potrzebne! Sprawdź sam niewiele potrzeba, by poprawić jakość swojego życia.

Philips Sonicare (2)

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean Black to luksusowy model z najnowszej linii szczoteczek marki Philips Sonicare.

Oprócz zaszczytnego tytułu najbardziej męskiej z męskich rzeczy 2013 w kategorii na co dzień, szczoteczka uzyskała tytuł Grand prix jury Męska Rzecz 2013. Łączy w  sobie elegancki czarny wygląd z wyjątkową jakością czyszczenia zębów. Marka Philips Sonicare jest często określana mianem lidera pod względem jakości i innowacyjności rozwiązań do higieny jamy ustnej.

Szczoteczka jest wykonana w najnowszej technologii sonicznej, wykorzystującej fale dźwiękowe.

Porusza się aż 31 000 razy na minutę usuwając nawet 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. Dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, zapewniając skuteczną higienę także do 4 mm poza zasięgiem włosia. Pozwala na osiągnięcie, we własnej łazience, efektu zbliżonego do profesjonalnego czyszczenia zębów u specjalisty. Posiada aż 5 trybów pracy, w tym tryb wybielający zapewniający około 2 razy lepszy efekt wybielania niż szczoteczka manualna. Dodatkową jakość czyszczenia umożliwia specjalistyczna końcówka z włosiem w kształcie rombu, które niezwykle skutecznie, a równocześnie delikatnie usuwa płytkę nazębną. Szczoteczka dba także o dziąsła przywracając im zdrowy wygląd już nawet w 2 tygodnie! Podwójny system ładowania czy to w szklanej szklance czy w czarnym etui podróżnym zapewnia wyjątkowy komfort i luksus użytkowania. Bardzo przydatnym gadżetem jest możliwość podłączenia etui przez USB do laptopa, dzięki czemu można ja zabrać na każdy wyjazd, czy to służbowy czy wakacyjny. Zaś szklanka oprócz funkcji ładowania może także służyć jako pojemnik do płukania ust. Wszystkie modele szczoteczek z tej serii mają wbudowane przydatne funkcje tj Łatwy Start, zegar Smartimer czy Quadpacer.

Philips Sonicare (3)

Czarny design szczoteczki sprawia, że jest on idealnym prezentem dla mężczyzny ceniącego elegancki wygląd i innowacyjne technologię. Doskonale wkomponuje się do każdej łazienki, dodając jej dodatkowego luksusu. Elektryczna szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean występuje także w wersji białej.

www.spadental.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Doskonałym przykładem stylu promującego dobrze rozumianą swobodę i stylowość zarazem,…