Najlepsi projektanci w jednym miejscu. Wejdź w świat mody z WOW Fashion

13 marca 2022 roku w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowego w Warszawie odbędzie się WOW Fashion – event, na którym najlepsi projektanci są na pierwszym miejscu. Jeśli kochasz modę, to miejsce jest dla ciebie. Dołącz do wydarzenia już dzisiaj!

Kto kocha modę, ceni ją za oryginalność i docenia wkład największych w rozwój rynku fashion. Dlatego właśnie prawdziwych pasjonatów nie może zabraknąć podczas WOW Fashion – wydarzenia, które skupia zarówno tych z pierwszych stron gazet, jak i talenty, które dopiero rozkwitają w świecie mody. Najlepsi projektanci, najciekawsze projekty i poznanie świata fashion od podstaw – to wszystko gwarantuje ten event.

Najlepsi projektanci na WOW Fashion

Tegoroczna edycja WOW Fashion jest nacechowana egalitarnością. Moda jest dla wszystkich, nie wyklucza – każdy może wyrażać sobie poprzez nią. „Love Yourself” to hasło przewodnie wydarzenia, a zgodnie z nim działa również CLOSH. Projekty tej marki będzie można zobaczyć podczas specjalnego pokazu mody. Będzie on wyjątkowy nie tylko dlatego, że u podstaw brandu jest ekologia, podstawienie na naturalne materiały czy lokalność produkcji, ale również z powodu doboru modelek. W ich rolę wcielą się klientki w różnych rozmiarach. Wszystko po to, by pokazać, że moda należy do wszystkich i tylko od projektanta zależy, czy w jego portfolio znajdą się projekty dla każdego.

Ponadto, będzie można zaznajomić się z ubraniami stworzonymi przez Larol Design, Barbarę Bechtę i Nabosko. Odwiedzający będą mogli poddać się również… Prysznicowi Modowemu Marioli Turbiarz. Można być pewnym, że podczas tego pokazu będzie wyjątkowo kolorowo! Miło nam również poinformować, że Srebrnym Partnerem WOW Fashion zostało Atelier Queen of The Stars. Marka ta również zaprezentuje swoje nietuzinkowe projekty w czasie pokazu mody.

W czasie wydarzenia odbędzie się także Konkursowy Pokaz Mody, czyli podsumowanie WOW Fashion Awards 2022. Na scenie będzie można zobaczyć najzdolniejszych projektantów młodego pokolenia, którzy rywalizują o prestiżową nagrodę. Wśród nich będzie między innymi Kuca – laureatka drugiej edycji konkursu WOW Fashion Awards 2020.

WOW Fashion pokazuje jak kochać siebie

Najlepsi projektanci, ale również najbardziej motywacyjne rozmowy – to będzie można znaleźć podczas WOW Fashion. O tym, że warto kochać siebie, podczas panelu dyskusyjnego „Love Yourself – samoakceptacja to droga do szczęścia”, mówić będą między innymi Bartosz Kloch, uczestnik „Top Model”, któremu w rozwoju kariery nie przeszkodziły czerwone protezy. Ponadto, będzie można wysłuchać najbardziej kolorowego ptaka polskiej sceny, czyli Krystynę Mazurównę, polską tancerkę i choreografkę.

Co zrobić, by poczuć się jeszcze lepiej w swojej skórze? Wziąć udział w Metamorfozach Stylu. Każdy chętny uczestnik będzie mógł oddać się w ręce profesjonalistów. Wśród nich są Paula Wrąbel, stylistka, Izabela Orłowska, stylistka i personal shopperka, Dorota Chyc, stylistka modowa i blogerka, a także Łukasz Mikulewicz, stylista, personal shopper, projektant.

Najlepsi projektanci? Znajdź się w ich gronie dzięki Akademii Projektanta!

Co roku jest ona kompendium wiedzy na temat działania w branży modowej. 13 marca wygłoszone zostanie sześć merytorycznych prelekcji. Ich obszar zainteresowań to między innymi marketing, zarządzanie, sprzedaż czy projektowanie. Młodzi pasjonaci dowiedzą się, na co uważać i jak poruszać się wśród konkurencji w świecie mody.

Wśród projektantów znaleźli się:

Patrycja Sawicka-Sikora – 5 lekcji od największych projektantów na temat wypalenia zawodowego – Jak się palić, żeby się nie wypalić. Czyli opowieść o tym jak nie powtarzać błędów największych projektantów mody, kiedy wyruszasz na podbój branży fashion

Katarzyna Krzywicka – Ochrona marki odzieżowej – od czego zacząć?

Kamila Gębik – Jak wygląda konsument przyszłości i jakie mamy trendy na najbliższe 5 lat w e-commerce fashion?

Karolina Kalinowska – Budowanie komunikacji marki modowej od podstaw

Aleksandra Lenarczyk i Karolina Karolczak – zmiany na rynku e-fashion – nowe trendy w e-commerce i merchendising

Małgorzata Wiatr – moda blisko natury – prawdy i mity na temat wełny

Kochasz modę? Nie może Cię zabraknąć na WOW Fashion. Już dziś wpisz to wydarzenie w swój kalendarz i kup bilet! Najlepsi projektanci i marki premium na Ciebie czekają!

WOW Fashion

13 marca 2022

PGE Narodowy, Warszawa

Patronat medialny Feszyn.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W naszych domach czy mieszkaniach, bardzo ważną funkcje spełnia salon.…