Nie tylko solo, czyli gadżety erotyczne dla par

gadżety erotyczne dla par

I Tobie gadżety erotyczne kojarzą się z zabawkami przeznaczonymi wyłącznie dla singli? Udowadniamy, że z tego rodzaju akcesoriów mogą korzystać też pary. Dzięki temu atmosfera w sypialni zostanie jeszcze bardziej podkręcona, a życie intymne nabierze większych rumieńców. Gotowi na to, by podjąć kolejne wyzwanie i zrobić milowy krok w przód?

Wiele osób z ogromnym zaskoczeniem reaguje na wieść, że gadżety erotyczne już dawno przestały służyć wyłącznie zabawom w pojedynkę. Coraz odważniej sięgają po nie pary, które chcą doświadczyć ekscytujących wrażeń i wejść na wyższy poziom erotycznych doznań.

Powiedz NIE stereotypom

Mówi się, że osoby będące ze sobą bardzo blisko nie potrzebują dodatkowych bodźców erotycznych. Chociaż jest w tym wiele prawdy, wykorzystanie gadżetów erotycznych nie wyklucza bliskości. Wręcz przeciwnie – ich zastosowanie dowodzi tego, że możecie sobie zaufać w nawet najbardziej intymnej sytuacji.

Do akcesoriów erotycznych warto także podejść jak do nowych pozycji czy zbliżeń odbywanych w nie tylko w sypialni. Każdy element odgrywa ważną rolę, jeśli ma służyć urozmaiceniu miłosnych igraszek. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie ma nic gorszego niż rutyna w seksie? Jeśli tak, tym bardziej sięgnij po gadżety erotyczne.

Akcesoria erotyczne dla par – jakie wybrać?

Tak naprawdę masz wiele możliwości, a ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia. Możesz bowiem sięgnąć zarówno po gadżety typowo damskie, np. wibratory czy stymulatory łechtaczki, jak również zabawki dedykowane facetom, np. masturbatory czy pierścienie erekcyjne. Wykorzystując je do „miłosnego trójkąta”, osiągnięcie szczyt rozkoszy.

Ciekawym rozwiązaniem są również gadżety erotyczne przeznaczone typowo dla par. Na uwagę zasługują m.in.:

  • wibratory dla par, np. We-Vibe, Lelo, Picobong
  • uprząż strap on
  • akcesoria BDSM.

Wszystkie dostępne w SexownySklep.pl wykonane są z najwyższe jakości materiałów, gwarantując bezpieczny i satysfakcjonujący seks. Jeśli potrzebujesz inspiracji sprawdź ranking najlepszych wibratorów dla par: https://sexownysklep.pl/ranking-wibratorow-dla-par

Gadżety erotyczne dla par – dlaczego warto z nich korzystać?

Powodów, dla których warto sięgnąć po zabawki erotyczne dla par, jest wiele.

  • Urozmaicenie życia seksualnego – dzięki nim oboje zapomnicie czym jest rutyna i na nowo zaczniecie czerpać jeszcze większą przyjemność z miłosnych igraszek.
  • Spotęgowanie podniecenia – już sama myśl o wykorzystaniu gadżetów erotycznych może być ekscytująca. Natomiast widok partnera / partnerki korzystająca z zabawki będzie silnie oddziaływała na wyobraźnię i doprowadzi na sam szczyt rozkoszy.
  • Mniejsza presja ze strony partnera – niektóre gadżety podtrzymują erekcję, a inne pozwalają zaspokoić potrzeby drugiej osoby, gdy Ty już osiągnąłeś / osiągnęłaś orgazm i dalsza penetracja nie jest na Twoje siły.

Przekonany / Przekonana do gadżetów erotycznych? Czas  stworzyć własną kolekcję praktycznych akcesoriów. Pamiętaj jednak, aby – przed wykorzystaniem ich w trakcie seksu – otrzymać zgodę drugiej osoby. „Branie z zaskoczenia” może spowodować, że ogromny żar namiętności natychmiast zgaśnie.

Artykuł sponsorowany

Share