Nowa kampania Muses

W ubiegłym roku powstała nowa marka Muses, którą założyła Agnieszka Komornicka wraz z Nataszą Urbańską.  Panie mają już za sobą pierwszy pokaz mody, a kolejny pewnie przed nimi. Poprzedni pokaz możecie zobaczyć TUTAJ

Pierwsza kolekcja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, Panie postawiły na bardzo prosty, elegancki i klasyczny styl.  Dominowały marynarki, spodnie w odcieni czerni i bieli. Tym razem marka Muses przygotowała coś całkiem innego.

Niedawno na Facebooku Muses pojawiły się zdjęcia z backstage reklamujące nową kolekcję. W sesji wzięła udział sama artretyka i projektantka Natasza Urbańska.  Tym razem Natasza i Agnieszka pomieszały swój nonszalancki, elegancki styl z street fashion. Moda uliczna miesza się z klasycznym stylem, na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to kolacja dla nastolatków, a nie dla kobiet biznesu jak do tej pory.

Co sądzicie o najnowszych projektach marki Muses?

Natasza Muses (2) Natasza Muses (3) Natasza Muses (4) Natasza Muses (5) Natasza Muses (6) Natasza Muses (7) Natasza Muses (8) Natasza Muses (9)

Fot. www.facebook.com/MUSESUrbanskaKomornicka

Share