Nowa kolekcja marki PROPS „Uczucia”

Tworzenie nowych kolekcji, to nie tylko materiały, wykroje i nastawienie na sprzedaż. W przypadku poznańskiej marki PROPS, każda sztuka torebki czy plecaka ma też określone przesłanie. Idee, która temu przyświeca, a z którą może (powinna), utożsamiać się każda kobieta. To wspólne dzieło całego zespołu. Nowa kolekcja PROPS zachowuje stały charakter i styl marki, która jednak wzbogaciła ją o kolejną misję. Współgra ona z kampanią WALCZ O SIEBIE. Jako pierwsza, zapytałam właścicielkę marki Joanne Gacek-Sroka o nową kolekcję. Zobaczcie nowe modele i przeczytajcie jaka misja temu przyświeca.

Co znajdziemy w nowej kolekcji?

W nowej kolekcji odnajdziecie torebki o różnych kształtach, a także listonoszki, kopertówki, plecaki i nerki. Świetnym uzupełnieniem są torby na laptopa, organizery, piórniki, kosmetyczki czy gumki do włosów. Galanteria wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. W tej kolekcji PROPS także postawiło na velvet – bardzo przyjemny materiał w dotyku w różnych kolorach. Produkty charakteryzują się wodoodporną podszewką, która zabezpiecza wszystkie przedmioty, przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Nie brakuje specjalnie wszytych kieszeni i regulowanych pasków, a także karabińczyków na klucze.

Kolekcja „Uczucia” to ukłon w stronę kobiet, które realizują się oraz pragną spełniać swoje marzenia. Nie czują barier, chcą twardo stąpać po ziemi i czuć wolność. Mają świadomość swojej kobiecości i zdają sobie sprawe, że czasami warto odpuścić. Kupując torebkę czy plecak z przesłaniem ma się nie tylko świadomość kupna bardzo dobrego, polskiego produktu, ale także konkretnej idei.

Do stworzenia nowej kolekcji zainspirowała mnie nadchodząca wiosna. W świecie mody to właśnie teraz powstają kolekcje na wiosnę. To dla mnie również idealna okazja, aby przedłużyć naszą kampanię WALCZ O SIEBIE. Wiosna to odrodzenie, nowy przypływ energii. I właśnie to mają dać nasze produkty.” – mówi dla portalu Feszyn.com właścicielka marki Joanna Gacek-Sroka.

Praca całego zespołu – wspólny efekt

Kolekcja dopieszczana była przez kilka miesięcy. Tym razem to kolekcja całego zespołu, w której każdy miał swój udział. Efekt wspólnej pracy w końcu ujrzał światło dzienne 29 stycznia 2021 roku. Nad kolekcją pracowało 5 krawcowych, Anna Pędowska koordynowała całym projektem tak, aby dograć wszystkie terminy. Marcin Sroka i Nora Wolniewicz, zajęli się wykrajaniem tkanin. Sebastian Waligórski, zajął się stroną internetową, tak aby najlepiej zaprezentować produkty. Za sesję zdjęciową odpowiadała Weronika Malczyk. Patrycja Plenzler zajęła się komunikacją z klientami. Przy projekcie współpracowała także mama właścicielki – Barbara.

Nowa kolekcja różni się od pozostałych tym, że pobawiliśmy się designem. Dołożyliśmy aż trzy nowe kroje torebek, a niektóre z projektów potraktowaliśmy jako totalne PREMIUM – robiąc je z samych, najlepszej jakości welurów. To również dla mnie wyjątkowa kolekcja ze względu na czas w jakim jesteśmy. Myślę, że jako właścicielka marki oraz osoba zarządzająca już kilkunastu osobowym zespołem, czuję się wyjątkowo – móc tworzyć kolejną kolekcję w gronie tak wspaniałych osób. Zwykle robiłam to sama z moją mamą.” – mówi Joanna Gacek-Sroka

Świetne jest to, że właścicielka podczas rozmowy podkreśliła prace wspólna – całego zespołu.

Nazwy produktów, z przesłaniem

W nowej kolekcji odnajdziemy produkty pod ciekawymi nazwami Odwaga, Pożądanie, Niewinność i Wolność. Nazwy te rewelacyjnie współgrają z kampanią WALCZ O SIEBIE.

Pomysł na nazwy leżał w moim sercu już od jakiegoś czasu i mocno dojrzewał. Pewnego dnia, stojąc na sesji zdjęciowej do nowej kolekcji, wzięłam oddech i stwierdziłam, że kierują mną 4 uczucia. Odwaga, Pożądanie, Niewinność oraz Wolność. Akurat tyle ile mamy kolorów nowej kolekcji. Dopasowałam je kolorystycznie oraz dopisałam im misję. „

W tym wszystkim chodzi o ODWAGĘ – do relacji swoich pragnień i marzeń. Aby nie zapominać o POŻĄDANIU do naszych miłości. NIEWINNOŚĆ to przesłanie, aby nie obciążać siebie zbyt dużą ilością obowiązków i zrzucić z siebie poczucie winy. A projekty WOLNOŚĆ – tak, aby każdy mógł żyć jak chce, bez granic.

„Ciekawostką tego projektu jest to, jak wiele kobiet utożsamia się z nazwami torebek. Okazuje się, że po chwili kolory, które sobie upatrzyły mają nazwę np. ODWAGA, czyli to, czego w tym momencie najbardziej potrzebują. Inne wybrały odcień niebieskiego, który nazwaliśmy WOLNOŚĆ. W tym przypadku okazało się, że to właśnie wolności potrzebują najbardziej. Mam ogromną nadzieję, że tą nową kolekcją sprawimy nie tylko nowe stylizacje naszych klientek, ale również czas na odrodzenie się ich dusz. Tego serdecznie sobie i nam wszystkim życzę.

Cała kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym https://www.props.com.pl/

Ewelina Salwuk-Marko

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W ostatnich latach, na naszym rodzimym, polskim rynku pojawiło się…