Nowoczesne projekty wnętrz mieszkalnych – o czym należy pamiętać?

nowoczesne projekty wnętrz

Stworzenie i realizacja wyjątkowego projektu wnętrza mieszkania/domu to olbrzymie wyzwanie, dlatego nie wolno zapominać tutaj o wyobraźni i pasji. Każde wnętrze jest niepowtarzalne, zupełnie jak całkowicie odmienne są charaktery osób mieszkających w domach.

Połączenie potencjału danego miejsca z preferencjami, marzeniami i oczekiwaniami klientów to sztuka, na którą składa się profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i pasja projektowania wnętrz. GR8 Interior Design dostrzega potrzeby swoich klientów, tworząc wnętrza wyjątkowe – dla wyjątkowych ludzi.

Dlaczego warto zaufać GR8 Design w projektowaniu wnętrz?

To firma z niesamowitą historią, mająca w swoich szeregach ludzi z pasją, wyobraźnią i olbrzymią wiedzą. Projektowanie wnętrz to jednak nie jedyny cel działalności firmy. GR8 Design stawia nie tylko na aspekty teoretyczne i wizjonerskie. Olbrzymi zasób zdobywanej latami wiedzy, szeroka siatka zaufanych, wieloletnich współpracowników pozwalają urzeczywistniać każde pragnienie, wizję, czy nawet najdrobniejszy kaprys naszych klientów.

Projektowanie wnętrz to proces wieloetapowy – zasadniczo obejmuje on następujące działania:

  • inwentaryzację architektoniczną – jest to proces zapoznania się z wnętrzem i podłoże dla stworzenia pierwotnych koncepcji oraz założeń dla zaprojektowania wnętrza,
  • projekt koncepcyjny – stworzenie spójnej koncepcji wizualnej, użytkowej i funkcjonalnej całości wnętrz,
  • wizualizacje pomieszczeń – fotorealistyczne i zbliżone maksymalnie do efektu końcowego,
  • wyceny i kosztorysy – klient musi znać ostateczną cenę projektu,
  • projekt wykonawczy – wskazówki dla ekipy wykończeniowej.

Projektowanie wnętrz realizowane przez GR8 Design może być również w całości nadzorowane na etapie wykonawczym. Klient otrzymuje wykończenie „pod klucz”. Gr8 Interior Design realizuje wiele projektów na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego, Polski i całej Europy.

Odwiedzając witrynę gr8design.pl można zapoznać się można z przykładowymi realizacjami i portfolio firmy, poznać zasady realizacji projektów i zrozumieć, jaką filozofią kieruje się GR8 Design realizując projektowanie wnętrz! W razie pytań, warto skontaktować się email-em lub telefonicznie i umówić się na niezobowiązujące, darmowe spotkanie. Koniecznie należy zapoznać się z galerią poprzednich realizacji – robi oszałamiające wrażenie! GR8 design czeka, aby zmienić Twój dom zgodnie z Twoją wyobraźnią i Twoim sposobem życia.

Artykuł sponsorowany

Share