Najlepsza projektantka sukien ślubnych 2018 [GŁOSOWANIE]

Niepowtarzalna, zjawiskowa i wymarzona – taka powinna być idealna suknia ślubna. Istnieje mnóstwo różnych projektantów w Polsce i na świecie, którzy oferują nietuzinkowe suknie na tą wyjątkową chwilę. Każdego roku przybywa zwolenników naszych rodzimych projektantów. Polskie suknie ślubne przechodzą obecnie swój renesans, są nie tylko modne, piękne i kobiece – mają swój własny styl i nierzadko dyktują trendy.

Wybraliśmy kilkanaście polskich projektantek, które naszym zdaniem, wyróżniają się na tle innych, szczególnie tych zagranicznych kolekcji. Pomóżcie wybrać nam najlepszą z nich, która otrzyma tytuł „Najlepsza projektantka sukien ślubnych 2018” wg portalu Feszyn.com

Pod wszystkimi zdjęciami znajduje się sonda!  Czekamy na Wasze opinie!

 

Sylwia Kopczyńska

Dawniej tworzyła pod marką Desirer. Dziś tworzy markę pod własnym imieniem i nazwiskiem. Nazywana wizjonerką i artystką.  Sylwia Kopczyńska tworzy suknie ślubne zmysłowe, eteryczne i romantyczne. Posiada swój własny naturalny styl i świetny gust.

Sylwia Kopczyńska

Agnieszka Światły

Jest laureatką takich nagród jak: „Gryf Fashion Show 2008”, „Oskary Fashion 2006” oraz „New Look Design 2008”. Swoje kolekcje prezentowała m.in w Niemczech, Londynie czy na Ukrainie. Uwielbia włoskie tkaniny, jedwab, muślin i żorżety.

Agnieszka Światły

Ewa Stepaniuk -Atelier Red Carpet

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale projektowania ubioru. 

Jej suknie są drapieżne, odważne, ale także delikatne i romantyczne. Projektantka własnoręcznie zdobi suknie kamieniami, koralikami czy koronką.

Ewa Stepaniuk

Maria Wiatrowska – PO PROSTU

Maria Wiatrowska jest absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jest laureatką  prestiżowej nagrody dla projektantów ubioru – Złotej Nitki. Tworzy suknie ślubne dla wszystkich kobiet, które chcą wyglądać naturalnie, nowocześnie i zmysłowo. 

Maria Wiatrowska

Agata Wojtkiewicz

Została wyróżniona w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Zwyciężczyni konkursu Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award. W jej kolekcjach próżno szukać sztywnych gorsetów, halek i stelaży. Uwielbia koronki Sophie Hallette, ekskluzywne krepy czy jedwabne tiule.
 
Agata Wojtkiewicz

Justyna Żmijewska- Rina Cossack

Została finalistką Gryf Fashion Show 2007, otrzymała wyróżnienie w finale konkursu Gryf Fashion Show 2009. W finale konkursu Lexus Fashion Awards 6 została uhonorowana Nagrodą Mediów. Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet, które chcą czuć się elegancko przez cały dzień i noc, które kochają modę i lubią się nią bawić.

Justyna Żmijewska

Magdalena Carter

Pochodzi z Płocka. Posiada twórczą wyobraźnia i zamiłowanie do koronek i tiulu. Projekty Magdaleny są bardzo kobiece i zmysłowe, posiadają w sobie odrobię pazura – jednocześnie łączą szyk i elegancję. 

Magdalena Carter

Joanna Niemiec 

Specjalizuje się w tworzeniu sukienek w stylu rustykalnym i boho. Uwielbia naturalne i romantyczne klimaty. Łączy wizję lekkich i naturalnych kreacji z współczesnymi trendami.

Joanna Niemiec

Karolina Twardowska

Główną ideą Atelier jest tworzenie eterycznych stylizacji, których siła tkwi w prostocie i detalu. Posiada niepowtarzalny nonszalancki styl. Tworzy suknie, które łączą w sobie subtelność i nowoczesną awangardę.

Karolina Twardowska

Magdalena Socha-Włodarska – Warsaw Poet

Od października 2017 prowadzi program „Sposób na Suknię” w telewizji TLC. Suknie Warsaw Poet tworzone są z naturalnego jedwabiu, wyszukanych koronek i delikatnych siateczek. Charakteryzuje je zmysłowość form, jest w nich szaleństwo i spokój jednocześnie. 

Magdalena Socha-Włodarska- Warsaw Poet

Justyna Juda & Marta Pietkiewicz 

Absolwentki wydziału Projektowania Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektują od ponad 15 lat. Stawiają na na wydobycie naturalnego piękna i osobowości panny młodej, idealnie dopasowują fason do proporcji sylwetki, a styl do urody i upodobań.

Justyna Juda & Marta Pietkiewicz 

Anna Korytowska

Ukończyła poznańską Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych (obecnie Uniwersytet Artystyczny) na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Jej prace były wystawiane między innymi w Tokio, Londynie, Dusseldorfie, Sofii. Od 19 lat prezentuje swoje wizje artystyczne w Autorskiej Galerii Ubioru. Uwielbia naturalny jedwab.

Anna Korytowska

Angelika Jakubas

Ukończyła projektowanie ubioru w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru oraz studia na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Autorka kolaży, wyszywanych ilustracji, projektantka ubioru. Jej projekty są mozaiką obrazów, zapachów i dźwięków, które kolekcjonuje w głowie. 

Angelika Jakubas

 

Najlepsza polska projektantka to:

 • Maria Wiatrowska - PO PROSTU (19%, 842 głosów)
 • Agata Wojtkiewicz (14%, 609 głosów)
 • Justyna Żmijewska- Rina Cossack (13%, 564 głosów)
 • Ewa Stepaniuk -Atelier Red Carpet (11%, 486 głosów)
 • Karolina Twardowska (7%, 323 głosów)
 • Anna Korytowska (7%, 289 głosów)
 • Joanna Niemiec (6%, 246 głosów)
 • Agnieszka Światły (5%, 213 głosów)
 • Justyna Juda & Marta Pietkiewicz  (5%, 209 głosów)
 • Magdalena Socha-Włodarska -Warsaw Poet (4%, 190 głosów)
 • Sylwia Kopczyńska (4%, 180 głosów)
 • Angelika Jakubas (3%, 134 głosów)
 • Magdalena Carter (3%, 112 głosów)

Ogólnie głosów: 4 397

Loading ... Loading ...

Głosowanie trwa do 30 czerwca 2018 r. Kazdy może oddać tylko 1 głos, z 1 nr IP.

 

Share