Odchudzanie bez wyrzeczeń?

Masz zamiar pozbyć się zbędnych kilogramów, ale myśl o katorżniczej diecie czy też męczących ćwiczeniach przyprawia cię o dreszcze? Podpowiadamy, w jaki sposób – bez zbędnych wyrzeczeń – uzyskać szczupłą sylwetkę.

Ogranicz wielkość, nie ilość

Talerz zupy, ziemniaki, mięso, surówka, na deser coś słodkiego i napój. A to wszystko zjedzone… na raz. W teorii to tylko jeden obiad, jednak w praktyce to aż 6 różnych produktów, które – łącznie – nie tylko dostarczają sporej ilości kalorii, ale dodatkowo zajmują znaczącą przestrzeń żołądka, jednocześnie przyczyniając się do jego powiększenia. Dlaczego? Ponieważ wypychają wspomniany narząd, a tym samym powiększają jego gabaryty. Co to oznacza? Między innymi to, że aby zapełnić żołądek, a tym samym zwalczyć uczucie głodu, będziemy potrzebowali coraz większych ilości jedzenia. Właśnie z tego względu należy ograniczyć ilość pokarmów spożywanych na jeden raz. Warto natomiast jeść częściej, za to w mniejszych ilościach. Dzięki temu nasz żołądek będzie posiadał mniejszą objętość, a uczucie głodu zaspokoi nawet niewielka ilość dostarczonego do organizmu pokarmu.

Young happy smiling woman with plate of fruits, indoors. Beauty and dieting concept. Weight lossing, by healthy eating.

Nie rezygnuj z aktywności fizycznej

Zajęcia aerobiku nie są dla ciebie? Sporty drużynowe cię nudzą? A może po prostu nie masz na nie czasu? Nic straconego. Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, w rzeczywistości aktywność fizyczna nie ogranicza się tylko i wyłącznie do zajęć na siłowni czy też sali sportowej. Jedną z najbardziej naturalnych aktywności jest bowiem… bieganie i chodzenie. Jeśli więc z jakichś powodów nie chcesz uczestniczyć w zajęciach sportowych, postaraj się znaleźć czas na codzienny jogging lub choćby spacery.

Pamiętaj o suplementacji

Suplementy diety to produkty, których celem jest efektywne wspomaganie danych procesów zachodzących w organizmie, w tym oczywiście odchudzania. Warto jednak zauważyć, że suplement suplementowi nierówny. Dlaczego? Ponieważ skuteczność danego preparatu uzależniona jest od jego składu. A ten, im bardziej złożony i wielopłaszczyznowy, tym skuteczniejszy. Oczywiście wybierając dany suplement diety należy mieć również na uwadze bezpieczeństwo stosowania. Produktem, który posiada wszystkie, wymienione powyżej cechy jest Slim Herbal System, na który składa się aż 6, różnych herbat. Więcej informacji o wspomnianym preparacie znajdziesz na www.slim-system.pl.

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ