Horoskop biznesowy na wrzesień 2022

Horoskop biznesowy

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                   .

Ogólna prognoza: Będziesz obawiała się podejmować nowe działania biznesowe, szczególnie z niedawno poznanymi osobami. Dasz sobie czas na przemyślenie, w które inicjatywy wchodzić, a które propozycje odrzucić. Skoncentrujesz się na zasobach.

Zagrożenia: Pojawiać się będą nietypowe propozycje, oferty o podejrzanych warunkach. Powinnaś być czujna i ostrożna, bo nie wszystko będzie dla Ciebie korzystne.

Szanse: Zwróć uwagę na możliwości rozwiązania zawieszonej sprawy. Pojawią się bowiem szanse na wyjście z pozornie trudnej sytuacji. Dzięki temu ruszysz z miejsca.

Rada: Nie ufaj w pełni ludziom, którzy zaufania nie wypracowali.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Wprowadzisz całkowicie nowe rozwiązania, a nawet dodatkowe ramię Twojego dotychczasowego biznesu. Niektóre zodiakalne Byki wprowadzą na rynek nową markę, nową linię produktów, bądź uatrakcyjnione usługi.  

Zagrożenia: Pochłonie cię praca, wiele inspiracji i chęć realizacji nowych pomysłów, dlatego bez przemyślenia możesz ulegać pojawiającym się pokusom.

Szanse: Będziesz mogła liczyć na wsparcie osób z najbliższego otoczenia oraz osób nowo poznanych. Zbudujesz więc zespół, z którym wspinać się będziesz po szczeblach kariery.

Rada: Odrzuć emocje, których w biznesie powinno być jak najmniej.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: W tym miesiącu potrzebni Ci będą ludzie. Dlatego nawiążesz nowe współprace, zatrudnisz pracownika, nawiążesz kontrakt z podwykonawcą. Niewiele osiągniesz samodzielnie, więc postaraj się ludziom zaufać i na nich polegać.

Zagrożenia: Wokół Ciebie krążyć będą osoby o nieuczciwych intencjach. Zderzysz się z brutalną rzeczywistością i przekonasz się, że w biznesie trudno o przyjaźń. Dla wielu liczą się bardziej pieniądze.

Szanse: Pojawią się szanse, ale możesz ich nie dostrzegać. Obniż więc swoje oczekiwania, ponieważ nic nam nie jest dane na pewno. Bądź pokorna, a los Cię wynagrodzi.

Rada: Zbytnia pewność siebie będzie dla Ciebie zgubą. Wskazana jest pokora.

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Przed Tobą miły i pełen sukcesów miesiąc. Los wynagrodzi Cię za ciężką pracę. Zostaniesz wyróżniona na poziomie ogólnopolskim, dlatego warto, abyś zgłaszała swoją kandydaturę w różnych konkursach.

Zagrożenia: Nie wchodź ślepo w nieznane inicjatywy, szczególnie proponowane przez osoby z Twojej branży. Zastanów się, czy konkurencja chce dla Ciebie dobrze, czy dla siebie?

Szanse: Korzystaj z pomocy tylko najbliższych osób, gdyż wiele ludzi Tobie obcych będzie miał nieszczere intencje. Nawet jeśli potrzebujesz specjalisty, to zadbaj, aby była to osoba z polecenia.

Rada: Zmienisz tok myślenia, dzięki doświadczeniom. Otwórz się na zmiany mentalne.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Czeka Cię zmienny miesiąc, ale bogaty w doświadczenia. Na przemian będziesz się cieszyć i smucić. Ktoś się oszuka, ale za chwilę los zaoferuje ci rekompensatę, dzięki czemu miesiąc zakończysz z wyraźną nadwyżką finansową.

Zagrożenia: Twoim bliskim może się wydawać, że jeśli odnosisz sukcesy, a Twój biznes kwitnie, to mogą nadużywać Twojej dobroci. Często będziesz proszona o pożyczki.  

Szanse: Osoba przebojowa i kreatywna zobaczy w Tobie potencjał. Zainteresuje się Twoją działalnością i zaproponuje wspólne działania. Złoży Ci uczciwą ofertę.

Rada: Po trudnym doświadczeniu nie blokuj się i nie zniechęcaj, tylko czekaj na dobre.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Wyjedziesz w co najmniej jedną podróż służbową, która zaowocuje nowymi kontraktami, znajomościami i klientami. Będziesz we wrześniu inwestowała, ale ostrożnie. Nie przejdziesz przez każde otwarte drzwi, jeśli cena będzie zbyt wysoka.

Zagrożenia: Mnogość okazji do inwestowania w siebie lub biznes sprawi, że możesz był podatna na różne pokusy.  Pamiętaj, aby nie podejmować decyzji od razu i pod wpływem emocji.

Szanse: Wyjątkowo silna energia do działania, jaką będziesz czuła od pierwszych dni września nie pozwoli Ci przegapić żadnej, atrakcyjnej okazji. Będziesz miała nosa do dobrych ofert. Z takich odważnie korzystaj, a podejrzane – bez zastanowienia odrzucaj.  

Rada: Wraz ze przemianami wokół Ciebie, wprowadzaj zmiany w sobie.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: W tym miesiącu podejmować będziesz tylko te działania, na które masz ochotę. Pozwolisz sobie na selekcję obowiązków i oddelegujesz zadania bardziej skomplikowane komuś innemu. Zadbasz dzięki temu o swój dobrostan.

Zagrożenia: Nadmierna pewność siebie i iluzoryczne przekonanie, że każde Twoje działanie zamieni się w sukces, sprowadzi Cię na manowce.  

Szanse: Wbrew pozorom Twoi konkurenci i ich nieetyczne działania zmotywują Cię do większej pracy. Będziesz chciała być dwa kroki przed nimi, więc wpadniesz na pomysły, które wyprzedzą Twoją konkurencję.  

Rada: Działaj ze spokojem i wiarą we własne możliwości.  

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Zamienisz się czynnościami ze swoim wspólnikiem lub współpracownikiem.  Będziesz potrzebowała świeżości i odmiany w realizowaniu zadań zawodowych, dlatego zajmiesz się czymś nowym.

Zagrożenia: Nie przyjmuj oferty od mężczyzny w średnim wieku. Będzie oferował Ci nierealną do spełnienia obietnicę. Jego intencje rozpoznasz po niespójności słów i braku logiki w tym, co będzie mówił. Zwróć więc uwagę na sekwencję słów.

Szanse: Będziesz miała okazję rozpocząć atrakcyjną współpracę, która rozpocznie się od stosunku służbowego. Znajomość ta będzie jednak bardzo owocna w przyszłości.

Rada: Działaj szybko i zdecydowanie. Nie trać czasu na niepotrzebne analizy myślowe.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      


Ogólna prognoza: Ktoś może Cię oszukać lub okraść. Zwróć też uwagę na intencje zatrudnianych pracowników. Możesz nieświadomie wpuścić do swojego zespołu osobę, która chce tylko poznać politykę wewnętrzną Twojej firmy. 

Zagrożenia: Dużo będzie Ci obiecywane. Wiele usłyszysz zapewnień i komplementów pod swoim adresem. Niestety będą to tylko puste słowa, bez realnych czynów.

Szanse: W tym miesiącu wiele korzystnie spraw załatwisz z kobietami. Jeśli to możliwe, działaj właśnie w żeńskim zespole i rozmawiaj z kobietami. Uda Ci się wtedy wszystko.  

Rada: Bądź otwarta na rozmowy, nie tylko mów, ale bądź też dobrym słuchaczem.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    


Ogólna prognoza: Wrócisz do dawnych planów, które porzuciłaś. Teraz zaczniesz je realizować. Niektóre Koziorożce podejmować będą działania sprawdzone, które przynosiły w przeszłości duże zyski. Będą one dodatkowym źródłem dochodu.  

Zagrożenia: W tym miesiącu nie sprawdzi się znana maksyma „co dwie głowy to nie jedna”, bo lepiej pracować Ci będzie w samotności, niż w zespole. Mało tego, ludzie mogą Ci tylko utrudniać działanie.

Szanse: Twój najbliższy zespół, choć chce dla ciebie dobrze, to we wrześniu dostrzeżesz chaos wśród pracowników. Wyłapuj tylko najciekawsze pomysły, ale nie realizuj wszystkich.  

Rada: Nie bój się wracać do tego co było. Wykorzystaj sprawdzone sposoby zarabiania pieniędzy.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Bardzo ambitnie rozpoczniesz miesiąc. Z głową pełną pomysłów i planów będziesz chciała pokonać własne bariery i słabości. Nie wszystko będzie układało się po Twojej myśli, ale jesteś do tego przyzwyczajona. W razie problemów, będziesz wiedziała co robić.

Zagrożenia: Często mogą dopadać Cię wątpliwości i takie emocje, jak smutek, czy zniechęcenie. Może się okazać, że to Twoje emocje są największym zagrożeniem.  

Szanse: Jeśli nie pozwolisz, aby strach i wątpliwości Tobą zdominowały, to osiągniesz coś wielkiego. Będziesz miała możliwość pokonania własnych blokad.

Rada: Uwierz w siebie i odważnie realizuj swoje cele.

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Uważaj na osoby, które będą próbowały na Twoich wpływach i pozycji wybić się. Niestety odkryjesz, że masz wokół siebie wile takich osób. Często będziesz czuła się sama.

Zagrożenia: Niewątpliwie zagrożeniem będą teraz ludzie, starający się słowem przekonać Cię do uczciwych zamiarów. Tak naprawdę będą bardzo interesowni.

Szanse: Twój spryt i doskonała intuicja przestrzegą Cię przed największym wrogiem i najbardziej niecnymi zamiarami konkurentów.

Rada: Nie wszystko jest tak oczywiste, jak widzisz. Znajdzie się drugie dno w niejednej sytuacji.

Horoskop przygotowała:

Horoskop biznesowy

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share