Horoskop biznesowy na marzec 2023

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04

Ogólna prognoza: Niechętnie podchodzić będziesz do wszelkich zmian i działań nietypowych. Będziesz starała się trzymać wybranego kierunku i wystrzegać nowych czynności, choć los będzie podsyłał Ci różne, atrakcyjne propozycje. Zagrożenia: Zagrożeniem będzie w tym miesiącu brak Twojej odwagi i pasywność, choć to nietypowa dla Ciebie postawa. Możesz nie dostrzegać korzystnych okoliczności rozwoju.
Szanse: Atrakcyjne propozycje działań i korzystnych współprac będą w zasięgu ręki. Tylko, czy zdobędziesz się na odwagę, aby zaryzykować i wejść w nowe inicjatywy?
Rada: Zaufaj swojemu doświadczeniu, wówczas będzie układać się po Twojej myśli.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05

Ogólna prognoza: Poprawa Twojej sytuacji, dzięki przychodom z nowego źródła dochodu. Zauważysz też większy przypływ klientów oraz sprzedaż produktu, który wcześniej nie sprzedawał się. Będziesz mogła nawet zainwestować w coś, aby rozwijać biznes.
Zagrożenia: W celu poprawy rentowności firmy możesz przyjmować wszystkie nadarzające się oferty. Jednak nie każda będzie korzystna dla Ciebie, na co nie będziesz wyczulona.
Szanse: Uda Ci się znaleźć porozumienie z instytucją lub partnerem biznesowym, dzięki czemu sprawa, a nawet pewien konflikt zostanie wyjaśniony. Będzie to przełomowe dla Twojej firmy.
Rada: Działaj rozważnie, bądź czujna i ostrożna.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06

Ogólna prognoza: Uważaj na oszustów i manipulatorów, gdyż będziesz miała kontakt przynajmniej z dwoma. Pamiętaj, że w tej chwili nie potrzebujesz doradców i specjalistów, gdyż doskonale potrafisz zarządzać swoim biznesem. Dodatkowo wpadniesz na genialny pomysł, który warto zmaterializować.
Zagrożenia: Dojdą do Ciebie drobne plotki lub pomówienia o Tobie, o których niepotrzebnie będziesz się zamartwiała.
Szanse: Porażki i niepowodzenia będziesz mogła zamienić na sukces. Pojawią się możliwości do tego, ale musisz znaleźć sposób na taką zmianę.
Rada: Pracuj nad własnymi emocjami. Naucz się radzić z tymi trudnymi, aby nie wpływały na Twoją pracę.

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07

Ogólna prognoza: W swoim biznesie będziesz w marcu odosobniona. Możesz samodzielnie podejmować działania zawodowe i zrezygnować z delegowania zadań, ale może też się zdarzyć, że Twój pracownik wręczy Ci wypowiedzenie umowy o pracę.
Zagrożenia: Marzec to nie jest dobry miesiąc na osiąganie sukcesów, tylko na mrówczą pracę. Jednak możesz „na siłę” wymusza od losu wyróżnień, co tylko pozbawi Cię energii.
Szanse: Pozornie pojawiać się będą atrakcyjne szanse rozwoju, ale jeśli przyjrzysz im się dokładnie, to zdasz sobie sprawę, że one tylko takie wrażenie sprawiają, a tak naprawdę nie są to korzystne okazje, na które warto zwrócić uwagę.
Rada: Dokonuj zmian odważnie, ale rozsądnie.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08

Ogólna prognoza: Mimo starań, ciężkiej pracy i wykorzystywania bogatego doświadczenia i szerokiego wachlarzu kompetencji, Twój biznes będzie stał. Energia tego miesiąca będzie pasywna, co często wywoływać będzie w tobie frustracje.
Zagrożenia: Często mogą dopadać Cię wątpliwości, czy jesteś na właściwej drodze. Możesz odczuwać chwilowe zniechęcenie wywołane brakiem efektów. Nie pozwól, aby to doprowadziło do podjęcia decyzji o rezygnacji z dalszych działań biznesowych.
Szanse: Jeszcze raz przeanalizuj mocne i słabe strony biznesu. Poszukaj innej strategii.
Rada: Panuj nad emocjami i nie pozwól, aby miały one wpływ na Twoją pracę.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09


Ogólna prognoza: W tym miesiącu będziesz otoczona życzliwymi i pomocnymi ludźmi. Uda Ci się zrealizować wiele zaplanowanych celów, właśnie dzięki pomocy ludzi. Marzec będzie dla Twojej firmy miesiącem pomyślnym i bardzo owocnym.
Zagrożenia: Czując wysoki zapał do działania niemal przez cały miesiąc, możesz się przepracować. Możesz zaniedbać swoje zdrowie, przez co pod koniec marca unieruchomi Cię w domu krótka choroba.
Szanse: Pojawią się nowe zlecenia, nad którymi będziesz systematycznie pracowała. Dużo pracy przełoży się na wzrost dochodów, ale pamiętaj o zadbaniu o zdrowie.
Rada: Zaufaj ludziom, otwórz się na pomoc i deleguj zadania.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10


Ogólna prognoza: Będziesz stawiała małe kroki, ale równe w nowym projekcie. Wzrośnie Twoje wyobrażenie o własnym biznesie, które napędzać Cię będzie do działania. Dzięki temu wiele osiągniesz w marcu, co przełoży się korzystnie na przychody.
Zagrożenia: Zagrożeniem może być zapędzenie się w iluzorycznych marzeniach, niemożliwych do zrealizowania teraz. Ważne jest więc, abyś mierzyła siły na zamiary.
Szanse: Szansą dla Ciebie będzie wiara we własne możliwości i gotowość do wydobywania potencjału. Pamiętaj jednak, że niemożliwym jest zrealizowanie wszystkiego od razu.
Rada: Słuchaj siebie i reaguj na wysyłane przez intuicję sygnały.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11

Ogólna prognoza: Przed Tobą jeden z lepszych miesięcy roku. Wykorzystaj sprzyjającą energię marca na rozwój, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz popraw ofertę dla klientów. Zobaczysz, że twoje działania okażą się wymierne.
Zagrożenia: Zbyt często możesz słuchać wskazówek nieodpowiednich osób. To wyprowadzi Cię w przysłowiowe pole, a szkoda byłoby zboczyć z dobrej drogi, na której właśnie się znajdujesz.
Szanse: Los podsunie Ci okazje do rozwoju. Dzięki Twojej wyostrzonej intuicji będziesz potrafiła te szanse dostrzegać i z nich korzystać. Słuchaj więc siebie, nie innych.
Rada: Niech inni będą dla Ciebie przykładem, ale nie wyrocznią.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12

Ogólna prognoza: Czeka Cię kolejny pracowity miesiąc, a to dlatego, że przyjmiesz każdą zaproponowaną Ci ofertę. Zainteresowana będziesz również każdą pojawiającą się możliwością współpracy, a nie odrzucisz też zaproszenia na bankiet biznesowy.
Zagrożenia: Zbyt wiele uwagi możesz poświęcać na oferty niekorzystne, które powinnaś dzięki swojemu doświadczeniu od razu odrzucać. Niepotrzebnie rozważać będziesz propozycję z góry wydającą się podejrzanie.
Szanse: Warto wchodzić w projekty z mężczyznami, bo Ci będą Tobie w marcu najbardziej przychylni.
Rada: Weryfikuj, a nie przyjmuj do siebie wszystkiego, bo nie potrzebujesz wszystkiego.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01


Ogólna prognoza: Nad Twoim biznesem nadciągną ciemne chmury. Spadek zainteresowania Twoimi produktami i usługami może wywoływać w Tobie trudne emocje. Bez obaw, gdyż jako przedsiębiorca dobrze wiesz, że każdy miesiąc jest inny, a co złe szybko minie.
Zagrożenia: Momenty zastoju mogą blokować Cię przed dalszym działaniem. Nie pozwól, aby do głosu doszły wątpliwości, gdyż zabiją Twoją wiarę w biznes.
Szanse: Bądź wytrwała i konsekwentna, gdyż w chwilach kryzysu przetrwają tylko te biznesy, prowadzone przez ludzi upartych i asertywnych.
Rada: Cokolwiek widzisz wokół siebie, rób dalej swoje.

Wodnik 21.01-20.02
Ogólna prognoza: Przed Tobą pojawią się nowe możliwości rozwoju. Uda Ci się zabezpieczyć firmę bieżącymi zadaniami, do realizacji których zaangażujesz pracowników. Ty w tym czasie będziesz mogła skoncentrować się na własnym rozwoju.
Zagrożenia: Dopilnuj realizacji zleceń w terminie, gdyż w tym zakresie w marcu może pojawić się problem. Za brak terminowości możesz stracić ważnego klienta.
Szanse: Otrzymasz cenne wskazówki od osoby z większym doświadczeniem i wiedzą. Warto otworzyć się na inspiracje innych, gdyż może Ci to pomóc w rozwoju.
Rada: Nie izoluj się od ludzi, gdyż ich potrzebujesz.

Ryby 21.02-20.03


Ogólna prognoza: Marzec będzie kontynuacją rozpoczętych w lutym działań. Na razie nie skoncentrujesz się na nowych zadaniach, gdyż będziesz chciała skończyć to, co rozpoczęłaś. Możesz mieć więc poczuje, że każdy dzień jest taki sam.
Zagrożenia: Sporadycznie dopadać Cię będzie znużenie przez ciągnące się projekty. Chwilami będziesz chciała odmiany, ale ta niepotrzebnie odrywać Cię będzie od najważniejszych spraw.
Szanse: Aby uniknąć rutyny i stagnacji urozmaicaj sobie dzień w pracy. Korzystaj z propozycji najbliższych, którzy wychodzić będą z inicjatywą towarzyską do Ciebie.
Rada: Wiesz jaki jest Twój cel, więc skoncentruj się na nim.

Horoskop przygotowała:

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jazda konna to piękny sport, przy okazji którego mamy okazję…