Horoskop biznesowy na luty 2023

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Już na początku miesiąca ruszysz z pełną parą. Pójdziesz dwutorowo, koncentrując się na dwóch projektach, realizując dwie strategie lub wykorzystywać dwa główne zasoby. Możliwe nawet, że w działaniach pomagać Ci będzie dodatkowa osoba.  

Zagrożenia: W Twoim otoczeniu głos zabiorą osoby, które mogą krytykować Twoje wybory lub z troski i zapobiegawczości tłumić Twój zapał. Nie powinnaś ich słuchać.

Szanse: Wszystko co sobie założysz uda Ci się zrealizować, jeśli tylko nie będziesz bała się wykonywać działań nietypowych, a nawet kontrowersyjnych. Musisz działać inaczej, niż do tej pory. 

Rada: Bądź odważna i słuchaj siebie, a nie innych.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Poczujesz przypływ pozytywnej energii i sił witalnych w lutym, co pobudzi Cię do pracy. Jeśli w ostatnim czasie często chorowałaś, to powrócisz do zdrowia. Zajmiesz się zaległościami, bieżącymi sprawami, ale też rozpoczniesz nowy projekt.

Zagrożenia: Z racji, że będziesz chciała wiele zdziałać w lutym i pędzić za konkurencją, możesz popełniać drobne, ale znaczące błędy. Coś ważnego umknie Twojej uwadze.

Szanse: Wszechświat będzie sprzyjał Ci realizacji nowych projektów i pozyskiwania na nie zasobów. Będziesz chciała ze wszystkiego skorzystać, ale pamiętaj, że nie wszystko będzie odpowiednie dla Twojej firmy.

Rada: Naucz się oddzielać ziarno od plew.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Pojawią się chwilowe wątpliwości, co do realizacji Twoich pomysłów, dlatego jeszcze raz je przeanalizujesz. Z niektórych działań zrezygnujesz, kierując się wartościami. Możliwe też, że pożegnasz się z długoletnim pracownikiem.

Zagrożenia: Pojawiające się cyklinie wątpliwości mogą Cię nie potrzebnie na długo zatrzymywać. Zbyt wiele czasu tracić będziesz na ponowne analizy myślowe.

Szanse: Pojawiać się będą drobne zlecenia, na których pozornie możesz mało zarobić. Nie ignoruj tych zapytań, gdyż w przyszłości na tym kliencie zarobisz więcej.

Rada: Obierz jeden kierunek i się go trzymaj. Popracuj nad swoją pewnością siebie.

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Zwolnisz nieco tempo, gdyż trzeba będzie więcej uwagi poświęcić sprawom rodzinnym i obowiązkom domowym. Niektóre Raki wezmą sobie nawet tygodniowy urlop. Inne nie będą chciały w tym miesiącu podejmować odważnych działań.

Zagrożenia: Jeśli pozwolisz, aby emocje Ciebie zdominowały, to utkniesz w bieżących obowiązkach. Twoja emocjonalność zagrażać będzie płynności finansowej.

Szanse: Musisz odnaleźć spokój i równowagę emocjonalną, co wbrew pozorom będzie łatwe. W tym celu korzystaj z propozycji przyjaciół, którzy wiedzą jak poprawić Ci samopoczucie.

Rada: O swój dobrostan będziesz musiała walczyć sama z sobą, z lękiem i blokadami.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Będziesz miała kilka okazji do zaprezentowania swoich umiejętności i wiedzy. Możliwe, że starasz się o jakiś ważny kontrakt lub projekt i podjęte w tym kierunku działania zakończą się sukcesem. Przydatne okaże się też doświadczenie negocjacyjne.  

Zagrożenia: Możesz stracić czujność w ważnych sytuacjach. Będziesz w lutym mniej ostrożna niż zwykle, gdyż wydawać Ci się będzie, że szczęście towarzyszy Ci w każdej chwili.

Szanse: Ktoś z Twojej konkurencji podsunie Ci pomysł lub zainspiruje Cię. Możliwe, że zrobisz coś na wzór innych, ale lepiej, gdyż urozmaicisz ten projekt. Nie krępuj się, więc podpatrywać rywali.

Rada: Uwierz w szczęście, bo ono choć nie zawsze, ale często będzie Ci dopisywać.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Utkniesz w papierach i w wyjaśnianiu spraw urzędowych. Czasem będziesz czuła przemęczenie i przytłoczenie obowiązkami, które nie ubywają. Będziesz musiała liczyć na siebie i wykazać się dobrą organizacją czasem, aby z wszystkim się uporać.

Zagrożenia: Chwilami będziesz chciała zbyt szybko poddać się. Miewać też będziesz uczucia przygnębienia, zwątpienia i strachu, ale będą one trwać maksymalnie 2 dni.

Szanse: Właśnie w tych trudnych momentach pojawiać się będą okazje do wykorzystania. Niektóre możesz przeoczyć, ale inne wykorzystasz, co doda Ci sił do dalszego działania.

Rada: Jeśli znajdziesz się w tunelu, to pamiętaj, że ma on nie tylko wejście, ale i wyjście.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: W lutym wiele będzie się działo i niestety wszystkich spraw będziesz musiała sama dopilnować. Myśli przytłaczać Ci też będzie urzędowa sprawa, którą trzeba będzie się natychmiast zająć. Odbędziesz też kilka ważnych rozmów z nowymi klientami.

Zagrożenia: Możesz zainwestować fundusze w nietrafiony projekt lub reklamę, która nie przyniesie Ci wystarczającej liczby nowych klientów. Możliwa strata pieniędzy.

Szanse: Zawali się Twój plan i trzeba będzie ułożyć nową koncepcję. Jednak wyjdzie Ci to na dobre, gdyż zmodyfikujesz pierwotny zamysł i stworzysz coś jeszcze lepszego.

Rada: Zwolnij, aby nabrać sił na chwile, kiedy będziesz ich najwięcej potrzebowała.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Będziesz krok po kroku realizowała przyjętą strategię. Dzięki temu, że zaplanowałaś sobie szczegółowo czynności na kolejne tygodnie, skrupulatnie realizować będziesz swój plan. Wszystkie jego założenia osiągniesz z sukcesem.

Zagrożenia: Zbyt wiele czasu możesz poświęcać na zbyt trudne i wyczerpujące zadania. Przez niechęć do delegowania zadań możesz tracić zbyt wiele energii na niektóre czynności.

Szanse: Pojawiać się będą nowe inspiracje, które pozwolą Ci uatrakcyjnić plan. Pozwolisz sobie być elastyczna, na czym wiele skorzysta Twoja firma.

Rada: Dbaj o siebie. Znajdź czas na odpoczynek i staraj się wysypiać.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      

Ogólna prognoza: Postawisz sobie zbyt wysoko poprzeczkę. Wymyślisz sobie cel, na ten moment trudny do zrealizowania oraz inne wymagające zadania. Będziesz chciała wiele osiągnąć, choć sama nie będziesz wiedziała na czym w pierwszej kolejności się skupić.

Zagrożenia: Mnogość pragnień w danej chwili może wytrącić Cię z równowagi i zwieść z obranej drogi. W pewnym momencie możesz zapętlić się w marzeniach, ale nie realizując ich. Bowiem, nie możesz robić wszystkiego jednocześnie.

Szanse: W tym miesiącu przyjdą z pomocą do Ciebie ludzie, którym kiedyś wyświadczyłaś przysługę. Ktoś też otworzy Ci oczy i spojrzysz na sprawy z innej perspektywy.

Rada: Potrzebujesz otrzeźwienia. Pozwól, aby ktoś Tobą pozytywnie potrząsnął. 

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    


Ogólna prognoza: Trzeba będzie rozliczyć się z przeszłością. Możliwe, że zapuka do ciebie dłużnik lub dawny kontrahent, któremu jesteś winna zaległą fakturę. Na szczęście uda Ci się pozamykać wszystkie sprawy i ruszyć do przodu z nową energią.

Zagrożenia: Zgubić Cię mogą trudne emocje, jakie pojawią się w związku z Twoimi zaniedbaniami. Pretensje powinnaś mieć sama do siebie, a nie ludzi wokół Ciebie.

Szanse: Jeśli nauczysz się odpuszczać, będziesz wobec siebie sprawiedliwa, to odnajdziesz równowagę wewnętrzną, która jest niezbędna do osiągania sukcesów na polu zawodowym.

Rada: Wykorzystaj zdolności komunikacyjne w rozwiązaniu problemu, z którym sobie nie radzisz.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Drobne przeszkody paradoksalnie zmotywują Cię do intensywniejszej pracy. Możliwe, że ktoś rzuci Ci wyzwanie, a Ty będziesz próbowała mu udowodnić, że osiągniesz sukces. Konsekwentnie realizować będziesz swój cel, mimo sporadycznych trudności.

Zagrożenia: Niepotrzebnie koncentrować się będziesz na własnych emocjach, zamiast myśleć racjonalnie. Niektórym uda się grać na Twoich emocjach, co może się dla Ciebie źle skończyć.

Szanse: Jeśli będziesz miała otwarty umysł, dostrzeżesz możliwości w doświadczanych niewielkich porażkach.

Rada: Działaj powoli ale precyzyjnie, zamiast szybko i niedokładnie.

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: W tym miesiącu czeka Cię trudne, ale konieczne pożegnanie. Zakończy współpracę z Tobą kobieta, której wiele zawdzięczałaś. Prawdopodobnie przy Tobie rozwinęła skrzydła i chce się uniezależnić. Będziesz musiała nauczyć się radzić sama.

Zagrożenia: Jeśli będziesz skoncentrowana wyłącznie na zarabianiu pieniędzy, a zapomnisz o misji swojej firmy, to możesz powoli tracić pasję do swojego zawodu.

Szanse: Będziesz miała okazję dostrzec więcej wartości w tym, co na co dzień robisz. Zaczniesz cieszyć się z małych rzeczy, co zapewni Ci satysfakcję zawodową.

Rada: Dla uatrakcyjnienia codzienności wprowadź różnorodność do swojego biznesu.

Horoskop przygotowała:

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Tunika damska jest klasyczną propozycją, która doskonale sprawdzi się o…