Horoskop biznesowy na grudzień 2022

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Zwolnisz tempa, aby częściej przebywać w domu niż w pracy. Niektóre Barany zaoferują pracę bliskiej osobie, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. W biznesie wszystkie sprawy układać się będą po Twojej myśli. Odczujesz spokój i stabilizację.

Zagrożenia: Może nadal być mniej wpływów, a więcej kosztów, podobnie jak to miało miejsce w listopadzie. Możesz zamartwiać się swoimi finansami, ale one ulegną poprawie już w styczniu.  

Szanse: Użyj swojego intelektu, pomysłowości i kreatywności do realizacji nowych projektów. Poczujesz nawet chęć na dodatkową aktywność, za którą powinnaś iść.  

Rada: Jeśli poczujesz inspirację do działania, to nie porzucaj jej. Karm się pomysłami.  

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Wszystko co sobie zaplanujesz, uda Ci się zrealizować. Pozamykasz do końca wszystkie rozpoczęte prawy, a prowadzone przez Ciebie rozmowy okażą się sukcesem. Przed Tobą dobry zawodowo miesiąc, w którym wiele pozytywnego się zadzieje.  

Zagrożenia: Musisz uważać na kobietę, która będzie chciała wzbudzić w Tobie współczucie i litość. Tak naprawdę będzie ona miała złe intencje. Nie kieruj się w biznesie emocjami.  

Szanse: Rozwój swoich kompetencji może pomóc Ci otworzyć się na nowe potrzeby Twoich klientów. Pomyśl, co jeszcze możesz zrobić, aby stać się w oczach odbiorców większym ekspertem. Prawdopodobnie weźmiesz udział w nowym szkoleniu.

Rada: Pamiętaj, że ludzie są Ci potrzebni, ale nie możesz ufać każdemu, kto szeroko się uśmiecha.  

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Zatrudnisz nowego pracownika, wejdziesz w nową kooperacje lub poszerzysz krąg kontrahentów. Postawisz na budowanie nowych relacji i zacieśnianie więzi z lojalnymi klientami. Specjalnie dla nich zaoferujesz wyjątkowe promocje i zniżki.  

Zagrożenia: Nie pozwól, aby nagromadzające się obowiązki odkładać na później. W drugiej połowie roku możesz nie dać rady realizować bieżących i zaległych zamówień.

Szanse: Cały czas motywuj siebie i pracowników. Jeśli zadbasz o to, aby zapał do pracy nie zgasł będziesz do przodu o wiele dni w planowaniu kolejnych działań.  

Rada: Zaufaj ludziom, których masz wokół siebie.  

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Twoje błędne decyzje lub rezygnacja z postawionych założeń mogą wywołać kłopoty finansowe. Odczuwać będziesz chwiejność i brak chęci do działania, co przełoży się na funkcjonowanie firmy. Zadbaj więc o swoją kondycję psychiczną.  

Zagrożenia: Zagrożona jesteś przeciążeniem i szybkim przemęczenie. Prawdopodobnie rozpoczęte działania nie będą realizowane, co może spowodować wzrost kosztów.  

Szanse: Odpowiedzi na wszystkie pytania są w Tobie. Kondycja firmy jest odbiciem Twojego stanu zdrowia, więc słuchaj siebie. Pozwól sobie też przyjmować pomoc od innych.

Rada: Unikaj nieodpowiedzialnych zachowań lub takiej postawy, która świadczyłaby o braku profesjonalizmu.  

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: W grudniu skupisz się na planowaniu działań na przyszły rok. Odstąpisz od nowych inicjatyw, ale zmodyfikujesz wcześniejsze pomysły. Doskonale wiesz, co chcesz osiągnąć w roku 2023, a czy Ci się to uda zależy od właściwego rozplanowania w grudniu.

Zagrożenia: Zgubić Cię może mnogość możliwości i nieumiejętność wybierania między bardzo dobrym, a przeciętnym pomysłem. Przez to możesz stracić mnóstwo czasu na planowanie działań niemożliwych do zrealizowania.

Szanse: Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w posiadanych zasobach. To tam pojawi się inspiracja, natchnienie, sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy itp.  

Rada: Nie stresuj się sytuacjami, na które nie masz wpływu.  

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Ktoś z bliskiego otoczenia będzie stawiał Cię w złym świetle. Możliwe też, że niespodziewanie pracownik złoży Ci zwolnienie, co stanowić będzie duży problem. Możesz często martwić się, czy sobie poradzisz z obowiązkami.  

Zagrożenia: Jeden ze współpracowników lub partnerów biznesowych będzie próbował podważyć Twoje kompetencje lub zdyskredytować. Uważaj na osobę z krótkim stażem.  

Szanse: Polegaj na osobach zaufanych, bowiem Ci przyjdą z pomocą wtedy, kiedy będziesz jej najbardziej potrzebowała. Warto zwrócić się o pomoc do dawnych znajomości.  

Rada: Dawaj innym przykład swoją postawą, a wówczas będą Twoim odbiciem.  

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Poprawi się Twoja sytuacja finansowa, a to za sprawą wsparciu instytucjonalnego, o którego od dawna się starasz. Pozamykasz wszystkie sprawy urzędowe, które pozwolą Ci podjąć nowe działania i wdrożenia innowacyjne.

Zagrożenia: Nieumiejętność podejmowania szybkich decyzji i wchodzenie w ryzyko może sprawić, że zatrzymasz się w miejscu. Nie powinnaś w grudniu sobie na to pozwolić.

Szanse: Postaw na rozwój, innowacje i zupełnie nowe rozwiązania. Śmiało wdrażaj je jeszcze z końcem roku, bo to Ci doda motywacji i zapału do działania na kolejny miesiąc.

Rada: W tym miesiącu powinnaś wykazać się odwagą i refleksją.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Nie potrzebnie wejdziesz w miesiąc z energią porażki i tego, co nie udało Ci się zrealizować w listopadzie. Będziesz nieufna i podejrzliwa do osób, które będą chciały Ci pomóc. W rezultacie możesz nie udźwignąć nadmiaru obowiązków i zadań do wykonania.  

Zagrożenia: Zagrożeniem będą błędne i zbyt szybkie decyzje, za które trzeba będzie wziąć odpowiedzialność. Abyś nie żałowała swoich wyborów, daj sobie czas do namysłu.  

Szanse: Szansą na lepsze samopoczucie, ale i szansą aby dokonywać trafnych wyborów będzie będą Twoje doświadczenia i lekcje jakie przepracowałaś.

Rada: Działaj na zasobach i korzystaj z nich, gdyż są one Twoim największym skarbem.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      

Ogólna prognoza: Uświadomisz sobie, że emocje własne i współodczuwane emocje innych przeszkadzają Ci w pracy. Będziesz musiała przestać angażować się tak jak do tej pory, a włączysz racjonalne myślenie. Pojawi się kilka okazji do pozamykania spraw biznesowych.  

Zagrożenia: Niepotrzebnie przejmować się będziesz drobnymi niepowodzeniami. Takie będą pojawiać się w grudniu, ale można je zamienić na szanse, jeśli tak właśnie na nie spojrzysz.

Szanse: Wiele powie Ci intuicja, jeśli nie będziesz jej ignorowała. Nie walcz też z wewnętrznym głosem, nawet jeśli Twój rozum będzie miał inne zdanie. To może być dobra wskazówka.  

Rada: Koniec miesiąca Ci pokaże, że nawet popełniane błędy mogą być świetną nauką.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    

Ogólna prognoza: Będziesz miała głowę pełną pomysłów. Mnogość możliwości ich realizacji sprawi, że będziesz chciała wszystko w jednym czasie wykonać. W wielu inicjatywach los będzie Ci sprzyjał i umożliwiał realizować się tak jak chcesz.  

Zagrożenia: Czasem możesz mieć wątpliwości, czego tak naprawdę chcesz i jaki obrać kierunek. Uświadomisz sobie, że wiele opcji wcale nie jest takie komfortowe.

Szanse: Będziesz mogła realizować się na zupełnie nowych płaszczyznach. Wejdziesz w przedsięwzięcia, których nigdy nie realizowałaś, co zwiększy Twoją atrakcyjność w oczach otoczenia.  

Rada: Uważaj na zazdrość i zaborczość ze strony tych, dla których jesteś zagrożeniem.  

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Rozpoczniesz nowe działania lub takie umożliwisz komuś, bo np. wejdziesz w nową współpracę. Nawiązywać będziesz nowe kontakty biznesowe, z których będziesz czerpała nie tylko zyski finansowe, ale i naukę.

Zagrożenia: Łatwość nawiązywania relacji i zbyt wielka pewność siebie sprawią, że zaufasz niewłaściwym ludziom. Może ktoś Cię oszukać i wykorzystać. Bądź ostrożna i czujna.  

Szanse: Twoje zasoby intelektualne umożliwią Ci zwiększyć swoje szanse na rynku. Szans na dodatkowe zyski poszukuj we własnych zasobach, które przez lata rozbudowywałaś.  

Rada: Dziel się wiedzą z innymi, nauczaj też swoim przykładem.  

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Odczujesz spadek energii. Często czuć będziesz się bardziej zmęczona, niż zwykle. Przez to Twoje działania będą mniej efektywne, niż zazwyczaj. Dodatkowo spadnie Ci motywacja do pracy spowodowana drobnymi niepowodzeniami.

Zagrożenia: Jeśli niewypoczęta przychodzić będziesz do pracy, to możesz stwarzać zagrożenie dla siebie i innych. A takie ryzyko pojawia się w grudniu.

Szanse: Jeśli zaczniesz myśleć bardziej pozytywnie, zadbasz o zdrowie, a niepowodzenia potraktujesz jak wartościowe lekcje, to wiele spraw zacznie układać się po Twojej myśli.  

Rada: Znajdź utracony zapał w sobie i zadbaj o pozytywną energię wokół siebie.  

Horoskop przygotowała:

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Najmodniejsze barwy w panujących sezonach modowych zawsze są ustalane według…