Horoskop biznesowy na kwiecień 2023

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu?

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Wiele się będzie działo w obszarze organizacji i administracji Twojej firmy. Wdrożysz porządki, które udrożnią system przepływu wymiany towarów i usług. Podejmować też będziesz niełatwe decyzje. Ponadto, zakończysz też pewną współpracę.

Zagrożenia: Będziesz bombardowana różnymi informacjami, często niezweryfikowanymi. Mogą one w Tobie wywoływać niepewność i niechęć do podejmowania ryzyka.

Szanse: Ucz się od młodych. Inspiruj się ich odwagą, pomysłowością i chęcią zdobywania szczytów, nawet w okolicznościach dużego ryzyka. Możliwe, że ktoś młody powinien zasilić Twój zespół.

Rada: Wyjdź ze strefy komfortu i zrób coś nieoczekiwanego.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Uda Ci się zrealizować wszystkie plany. Krok po kroku wdrażać będziesz zaplanowane rozwiązanie, dostrzegając szybko efekty swojej pracy. Uda Ci się też znaleźć więcej czasu dla siebie. Odpoczynek sprawi, że będziesz miała większy zapał do pracy.

Zagrożenia: Nie kieruj się rutyną i powtarzalnymi schematami, szczególnie jeśli któreś już nie działają. Nie trzymaj się kurczowo tego, co kiedyś działało, gdyż świat się nieustannie zmienia.  

Szanse: Korzystaj z propozycji ludzi Ci przychylnych. Otwórz się na ich rady i wysłuchaj wskazówek kogoś, kto stojąc z boku widzi więcej. Zbieraj informacje i dokształcaj się.

Rada: Otwórz się na nowe rozwiązania, szukaj inspiracji i inwestuj w młody potencjał.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Pojawią się nieprzewidziane komplikacje i trudności, z którymi będziesz musiała się zmierzyć. Pewna sprawa, którą starasz się rozwiązać może też niespodziewanie zagmatwać się bardziej. Trzeba będzie szukać alternatywnych rozwiązań.  

Zagrożenia: Zbytnia ufność wobec kobiety, która udawać będzie przyjaciółkę może wpędzić Cię w kłopoty. Z rozwagą podchodź do sugestii i propozycji nawet bliskich kobiet.

Szanse: Ktoś będzie podawał Ci palec. Od Ciebie będzie zależało, czy ten gest zinterpretujesz jako szansę dla siebie. Życzliwych szukaj wśród mężczyzn.

Rada: Oddal emocje i nie dopuszczaj ich do głosu przy podejmowaniu ważnych decyzji.

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Nie zawsze będziesz zadowolona z efektów podejmowanych działań. Nieraz możesz żałować podjętych inwestycji, gdyż stracisz zainwestowane zasoby. Dlatego musisz w kwietniu działać ostrożnie, a najlepiej w oparciu o pomoc specjalisty.  

Zagrożenia: Twoja nadmierna dobroć i zbytnia ufność wobec nieznanych osób, może spowodować, że zainteresujesz się obszarem, który nie jest Ci do niczego potrzebny.  

Szanse: Chcąc rozwiązać problem, powinnaś najwięcej czasu i energii poświęcić na wnikliwe poznanie danego problemu. Wówczas bardzo szybko uda Ci się go rozwiązać.

Rada: Nie rób wielu rzeczy jednocześnie, gdyż każda będzie wykonana niedokładnie.  

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: W tym miesiącu przekonasz się, że musisz więcej wymagać od swoich pracowników. Pojawi się konieczność wyraźnego podkreślenia hierarchii, gdyż ktoś z Twojego zespołu za bardzo ingerować będzie w Twoją decyzyjność.

Zagrożenia: Zbytnia bliskość ze współpracownikami zaprowadzi Cię na przysłowiowe manowce. Ale z drugiej strony – nie rezygnuj z kooperacji, gdyż bez ludzi nie pójdziesz na przód.

Szanse: Pojawią się okazje do rozwoju oraz nabywania nowych kompetencji i umiejętności.  Stworzysz sobie warunki do uczenia się na błędach, ale i też do budowania firmy na sukcesach.

Rada: Nie bądź nadopiekuńcza wobec swoich pracowników, gdyż tym zrobisz sobie krzywdę.  

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: W połowie miesiąca możesz już odczuć przemęczenie, wywołane m.in. rutyną. Z jednej strony będziesz potrzebowała fizycznego odpoczynku, ale z drugiej dominującą potrzebą odczuwaną przez Ciebie – będzie potrzeba wprowadzania nowości.  

Zagrożenia: Krótkotrwała chwiejność emocjonalna i ogromna chęć pędu na przód może sprawić, że podejmować będziesz nietrafne decyzje. Nie oczekuj szybkich efektów, bez wkładania w działania niewielkiego wysiłku.

Szanse: Nie bój się wprowadzania zmian, nawet tych pozornie nierealnych. Powinnaś zacząć marzyć i wizualizować, jak chcesz, aby Twój biznes wyglądał za 3, 5 i 10 lat.

Rada: Pracuj nad swoją emocjonalnością. Poszukuj spokoju i wyciszenia w sobie.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Powrócisz do dawnego pomysłu lub sprawdzonych sposobów działań. Nie będziesz chciała wychodzić poza znane schematy, a działania opierać będziesz tylko na aktualnej wiedzy. Nawiążesz ponowną współpracę z kimś, z kim dobrze Ci się pracowało.

Zagrożenia: Obawiając się nowości i niechęć do wchodzenia w nieznane może sprawić, że umkną Ci szanse, które szybko ponownie się nie pojawią.

Szanse: Wbrew pozorom konkurencja nie będzie Ci zagrażać, tylko może stać się źródłem inspiracji. Podpatruj rywali, aby działać inaczej, niż oni. Dzięki temu unikniesz błędów i rozczarowań.

Rada: Popracuj nad swoją odwagą i pewnością siebie.  

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Twoja konkurencja może wykonywać wobec Ciebie nieetyczne ruchy. Będziesz przez to bardziej rozdrażniona i czuć będziesz niepewność. Możliwe sprzeczki i trudne rozmowy z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Uważaj na reklamacje, bo ktoś będzie chciał wyłudzić od Ciebie pieniądze.

Zagrożenia: Za bardzo skoncentrujesz się na pewnym planie. Mimo iż nie będzie on do końca działał, nie dopuszczać będziesz do myśli możliwość jego zmiany, przez co stracisz dużo casu na nieefektywne działania.

Szanse: Miej oczy otwarte na propozycje i podpowiedzi starszego od siebie mężczyzny.  

Rada: W tym miesiącu wiele zdziałasz dzięki sprytowi. Kiedy będzie trzeba wykonuj niestandardowe czynności.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12 

Ogólna prognoza: Poczujesz przypływ energii i chęci do działań. Wpadniesz na świetny pomysł, poczujesz inspirację i natchnienie. Z ostrożnością, ale i odwagą wchodzić będziesz w nowe projekty, korzystając z wiedzy i bogatego doświadczenia.  

Zagrożenia: Postawisz sobie dalekosiężny cel, który będziesz chciała zbyt szybko zrealizować. Możesz odczuwać frustracje z braku widocznych efektów. Na e trzeba będzie poczekać.  

Szanse: Otrzymasz ofertę lub propozycję rozwoju. Trzeba będzie szybko podejmować decyzje, aby nie stracić tej szansy. Chętnie działać będziesz pod presją. Dużo wtedy zdziałasz.

Rada: Wyjdź poza schemat, w którym ostatnio byłaś zamknięta.  

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    

Ogólna prognoza: Zwróci się do Ciebie o pomoc była współpracownica. Nie zostawisz jej w potrzebie, dzięki czemu ponownie wejdziecie w kooperacje. Będzie to początek dobrej współpracy. Przekonasz się, że w biznesie możesz liczyć na dobre koleżeństwo.  

Zagrożenia: Twoje zbytnie służbowe i bezkompromisowe podejście do niektórych spraw może spowodować, że stracisz ważnego klienta. Staraj się być bardziej elastyczna i otwarta na potrzeby odbiorców Twoich produktów.  

Szanse: Jeśli nauczysz się właściwie odczytywać emocje innych osób, to będziesz odnosiła mniejsze sukcesy. Na nich budować będziesz swoją pewność siebie.

Rada: Nie zatrzymuj się w trudnych chwilach, a raczej traktuj je jak motywatory.

horoskop biznesowy

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Poprawi się Twoja sytuacja finansowa, a to za sprawą Twojej determinacji. Będziesz chciała, aby Twój biznes mimo różnych czynników hamujących nie stał w miejscu. Znajdziesz nowy sposób na pozyskanie klientów.

Zagrożenia: Maksymalna koncentracja na pozyskaniu nowych odbiorców Twoich produktów sprawi, że możesz zaniedbywać bieżące czynności, które regularnie powinny być wykonywane.

Szanse: Rozpoczniesz niewielką inwestycję, która zwróci się dopiero latem. Będzie ona jednak wymagała nakładów finansowych. Będzie to korzystne dla Ciebie.

Rada: Kieruj się intuicją, bo ona dobrze Ci podpowiada.  

horoskop biznesowy wodnik

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Będziesz musiała podjąć kilka ważnych decyzji. Nie wszystkie będą jednak trafione, z powodu braku wsparcia specjalistycznego. Możesz popełnić błąd, który będzie Cię kosztował utratą reputacji, dlatego pamiętaj, aby wspierać się poradnictwem specjalistów.  

Zagrożenia: Zaufasz niewłaściwej osobie. Kobieta ta będzie próbowała się Tobie zaprezentować z jak najlepszej strony, ale tylko dlatego, aby uzyskać dla siebie korzyść.

Szanse: Bardziej przychylni dla Ciebie będą mężczyźni. Odważ się mówić otwarcie o swoich potrzebach i trudnościach, a pewien miły pan przyjdzie do Ciebie z pomocą.

Rada: Nie trać wiary w ludzi, gdyż wszyscy wokół Ciebie mają złe zamiary.

Horoskop przygotowała:

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Niemal każde polska uroczystość weselna rozpoczyna się przepięknym występem świeżo…