Horoskop biznesowy na maj 2023

Horoskop biznesowy

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Wiele spraw układać się będzie po Twojej myśli. Będziesz skutecznym i mądrym kapitanem statku, czyli Twojej firmy, dzięki czemu nawiążesz wartościowe relacje, podpiszesz kilka korzystnych umów, a nawet zdobędziesz dotację na rozwój biznesu.

Zagrożenia: Jedynym zagrożeniem, na jakie powinnaś zwrócić uwagę w tym miesiącu jest zbyt szybka rezygnacja z pomysłów i postawionych wcześniej celów. Nie warto tracić nadziei i porzucać to, co tak długo kreowałaś.  

Szanse: Korzystaj z małych i niepozornych okazji, bo one doprowadzą do wielkiego sukcesu. Naucz się zauważać niewielkie korzyści i na nich budować swój kapitał.

Rada: Przed Tobą fantastyczny miesiąc. Korzystaj więc z jego dobrodziejstw.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Będziesz musiała kilkukrotnie zmierzyć się z negatywnymi emocjami, wywołanymi nagłymi i niespodziewanymi sytuacjami. Przez to o spokój w tym miesiącu będzie trudno. Musisz być przygotowana na różne zdarzenia i nauczyć się kontrolować emocje.

Zagrożenia: Beztroskie podejście do niektórych spraw może nieść za sobą negatywne skutki. Jeśli coś zaniedbasz, to będziesz kolejne kilka miesięcy zbierała konsekwencje swojej decyzji.

Szanse: Szybkie i impulsywne działanie nie będzie w maju korzystne. Przy niekorzystnej energii lepiej działać wolno, ale zachowawczo. Opanowanie będzie szansą na sukces w maju.

Rada: Włącz rozwagę tam, gdzie wcześniej jej nie było. Pośpiech nie będzie Twoim sprzymierzeńcem.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Ktoś wykorzysta Twoje zaufanie. Prawdopodobnie zawiedziesz się na pracowniku lub współpracowniku. Przez tą sytuację będziesz zmagała się z trudnymi emocjami, z którymi uporasz się dopiero z końcem miesiąca.

Zagrożenia: Twoja postawa ochronna może przynieść więcej strat, niż korzyści. Nie powinnaś unikać konfrontacji z własnymi emocjami. Nie ma sensu też odwlekać poważnej rozmowy.

Szanse: Masz w sobie możliwości i przewagę zawodową, które powinnaś wykorzystać.

Rada: Nie powinnaś trzymać się dobrej przeszłości, jeśli teraźniejszość już jest inna.

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Sprawy rodzinne i problemy uczuciowe mogą w tym miesiącu przysłonić Ci codzienne obowiązki zawodowe. Trudno będzie Ci nie myśleć w pracy o tym, co dzieje się w uczuciowej sferze życia. Dlatego w firmie mogą pojawić się drobne zaniedbania.

Zagrożenia: Ktoś będzie chciał wykorzystać Twoją nieuwagę i brak czujności. Możesz też powierzyć większe obowiązki nieodpowiedniej osobie, co się źle skończy.

Szanse: Staraj się oddzielać życie prywatne od zawodowego lub w miarę szybko rozwiązywać problemy emocjonalne. Nie ufaj nawet najbliższym współpracownikom.

Rada: Przed Tobą trudny miesiąc, ale jesteś w stanie panować nad swoimi emocjami.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Możliwe trudne sprawy sądowe lub urzędowe trzeba będzie załatwiać. Niespodziewane wezwania do urzędu wywołają w Tobie niepokój i strach. Niemniej jednak nie grożą Ci poważne konsekwencje Twoich ewentualnych błędów.

Zagrożenia: Dopilnuj, aby dokumentacja firmy była pewna, gdyż możesz spodziewać się kontroli z urzędu skarbowego lub innej instytucji.

Szanse: Opieraj się na doświadczeniu kompetentnych i doświadczonych ludzi. Dzięki nim masz szansę się rozwinąć i wyjść obronnie z każdej trudnej sytuacji.

Rada: Staraj się, aby nie zdominowały Cię trudne emocje.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Przed Tobą inspirujący, kreatywny i pełen wrażeń miesiąc. Dużo będzie się działo w Twojej głowie i wokół Ciebie. Pojawią się nowe inspiracje, pomysły oraz dużo działań. Będziesz od rana do wieczora na pełnych obrotach, a efekty szybko zobaczysz.

Zagrożenia: Pewna kobieta stojąca z boku widząc Twój potencjał i pracowitość będzie chciała podpiąć się pod efekty twojej pracy. Uważaj, bo może skraść Ci sukces.  

Szanse: Będziesz chciała działać niestandardowo i odmiennie niż konkurenci. To właśnie będzie kluczem do Twojego sukcesu! Nie bój się iść inną, choć krętą drogą. Ci co się nie odważyli na taki krok jak Ty, szybko będą tego żałować.

Rada: Wyjdź ze starych schematów, porzuć stare nawyki i otwórz się na nowe!

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Odniesiesz sukces, dojdziesz do mety wyznaczonych przez siebie celów. Wzniesiesz się na wyżyny możliwości, a nawet podniesiesz swoje kompetencje. Będziesz błyszczeć, a inni podziwiać Cię będą za pomysłowość, kreatywność i skuteczność.

Zagrożenia: Niektóre osoby z bliskiego otoczenia zazdrościć Ci będą osiągnieć. Poczujesz się niezrozumiana, gdyż niektórzy mają po prostu inne priorytety.  

Szanse: Chwytaj szanse dane Ci przez los, nawet te wydające się nieznaczące. Wszystko co będziesz robiła okaże się ważne, co dostrzeżesz w dalszej przyszłości.

Rada: Słuchaj swojej intuicji i polegaj na doświadczeniu.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Wraz z nowym miesiącem poczujesz przypływ energii. Pewna ciemnowłosa kobieta zainspiruje Cię do działania. Możliwe, że znajdziesz nową mentorkę, która poprowadzić Cię przez meandry nowej profesji.

Zagrożenia: Wątpliwości co do swoich możliwości i brak wiary we własne siły mogą skutecznie Cię zablokować. Szkoda byłoby zaniedbać tak duży potencjał.

Szanse: Podpisane w przeszłości umowy i złożone Tobie deklaracje zaczną się w tym miesiącu wypełniać. Dostrzeżesz korzyści z zainwestowanego czasu i danego zaufania.  

Rada: Przed Tobą fantastyczny i spokojny miesiąc, więc odważ się na coś więcej.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      

Ogólna prognoza: Wejdziesz w niepewną i trudną relację zawodową, która przyniesie Ci więcej problemów i obciążeń, niż korzyści. Na szczęście szybko zauważysz, że osoba ta nie realizuje postanowień zawartej z Tobą umowy. Trzeba będzie wdrożyć plan B.

Zagrożenia: Twoja naiwność i zbyt wielkie zaufanie do kogoś zbudowane w przeszłości może niekorzystnie wpłynąć na Twój biznes. Pamiętaj, że to co było kiedyś, nie oznacza, że przełoży się to na teraźniejszość.

Szanse: Staniesz przed wyborem dwóch inwestycji lub realizacji jednego z kilku pomysłów. Decyzja nie będzie łatwa, ale najważniejsze, aby nie łapała kilku srok za ogon.

Rada: Przy trudnych wyborach niezwykle pomocna okaże się intuicja.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    

Ogólna prognoza: Swój plan realizować będziesz w wolnym tempie, ale zgodnie z jego założeniami. Będziesz mogła liczyć na przychylność ludzi. Jeśli myślisz o pozyskaniu dotacji na rozwój firmy, to staraj się o niej, bo prawdopodobnie je otrzymasz.

Zagrożenia: Jeśli nie masz dokładnego planu, to nie wychodź d szerszej grupy klientów. Bez solidnej kampanii reklamowej nie uda Ci się dotrzeć do nowej grupy odbiorców.

Szanse: Lepiej skupić się na małych działaniach, ale wymagających więcej uwagi. Nie obawiaj się straty czasu na mniejsze zadania, gdyż one są równie ważne, co wielkie projekty.

Rada: Zachowaj spokój i miej wszystko pod kontrolą.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Podejmiesz nowe działania. Zapragniesz zająć się czymś nowym, wyjść do klientów z nowym produktem i prawdopodobnie zdążysz pokazać go światu w maju. Zajmiesz się również porządkami w dokumentacji firmy oraz uzupełnisz braki materiałowe.

Zagrożenia: Zagrożeniem może być rezygnacja z szybkich działań. Możesz mieć myśli, aby przekładać ważne czynności na kolejne tygodnie, co spowolni Twoje działania.

Szanse: W tym miesiącu musisz działać szybko i zdecydowanie. Pojawiać się będą okazje, wymagające sprytu i przebiegłości. Przed Tobą prawdziwy test przedsiębiorczości.

Rada: Wychodź do ludzi i nie ukrywaj się przed światem.

hOROSKOP BIZNESOWY

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Zrobisz progres. Popracujesz przede wszystkim nad motywacją wewnętrzną, siłą własną, poczuciem własnej wartości i świadomością skuteczności. Otoczenie zauważy zmianę, ale też sama poczujesz się znacznie lepiej w nowej odsłonie.

Zagrożenia: Niektórym Twoja zmiana się nie spodoba i możesz niepotrzebnie ich opinie brać do siebie. Budzić to będzie wątpliwości i zahamowania, na co nie możesz pozwolić.

Szanse: Wszechświat będzie wiedział, że na pewne działania jesteś już gotowa, dlatego zaczną otwierać się przed Tobą zupełnie nowe drzwi. Odważnie je otwieraj!

Rada: Otwórz się na zmiany bez względu na opinie ludzi wokół.

Horoskop przygotowała:

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share