Odnajdź swoją kobiecość w tańcu!

Jesteś kobietą! Czasem jesteś łagodna, czasem zadziorna. Dostojna, lub wręcz dzika. Bardzo zmysłowa albo pełna energii. Każda kobieta ma wiele twarzy, a wszystkie odsłony swojej kobiecości możesz odkryć w tańcu!

Taniec jest jedną z najbardziej zmysłowych form ruchu. Uwalnia emocje i pokłady wewnętrznej energii. Otwiera. Pobudza. A przy okazji sprawia mnóstwo przyjemności, pozwala zadbać o kondycję i sprawia, że wzrasta poczucie własnej wartości i pewność siebie!

Taniec wydobywa z kobiety zmysłowość, z której często sama nie zdaje sobie sprawy. Wydaje jej się, że jest nieatrakcyjna, ma kompleksy. Na zajęciach okazuje się, że jej ruchy nabierają wdzięku, rośnie świadomość własnego ciała
i poczucie własnej wartości. W oczach pań, które wychodzą z zajęć pojawia się blask. Czują się piękne i pięknieją z każdą chwilą
. – mówi Agustin Egurrola, założyciel Egurrola Dance Studio.
I to jest prawda.

Jakie zajęcia wybrać?

Na pewno wiesz, jaka muzyka Cię  porusza, jaki ruch sprawia, że ożywa Twoja wyobraźnia. Taniec to ruch i muzyka, muszą współgrać z Tobą i wypływać z serca. Wsłuchaj się w siebie i wybierz styl dla siebie spośród tych, które cieszą się największą popularnością.

Latino  – emocje przede wszystkim

Pociąga Cię porywczość paso doble? A może namiętność gorącej rumby albo czysta radość jive’a? Wszystkie te emocje, a nawet więcej odnajdziesz na zajęciach latino! 

Na tych zajęciach poznasz tajniki wszystkich tańców latynoamerykańskich. Nauczysz się podstawowych kroków i efektownych figur, a przy okazji przejdziesz porządny trening. Twoje ruchy nabiorą seksownego wdzięku i miękkości, a Ty nabierzesz pewności siebie i uwolnisz pokłady pozytywnej energii, które w Tobie drzemią.

Na zajęcia mogą przyjść Panie w różnym wieku, zarówno te, które wcześniej tańczyły, jak również te, które o tańcu marzyły, ale do tej pory nie miały odwagi spróbować.  

 

High heels – odważnie i drapieżnie

Poczuj się jak gwiazda amerykańskich teledysków tańcząc na wysokich obcasach bardzo kobiece choreografie!

Na tych zajęciach poznasz kilka energetycznych i seksownych technik tańca. W choreografiach, wykorzystuje się między innymi: hip-hop, waacking, vogueing, dancehall. Na obcasach poczujesz się pewnie niczym modelka na wybiegu! Wzrośnie Twoja pewność siebie i sama zobaczysz, ile masz w sobie zmysłowej energii! Bądź sobą. Wyglądaj pięknie. Poruszaj się z wdziękiem.

Sexy dance – sztuka zmysłowego poruszania się

Dla wojowniczek i romantyczek. Dla odważnych i nieśmiałych. Dla kobiet nowoczesnych i tych, które cenią klasyczne wartości. Nieważne, jaka jesteś – te zajęcia z pewnością przypadną Ci do gustu!

Sexy Dance to kurs zmysłowego poruszania się – w tańcu i nie tylko. W takt poruszających rytmów otworzysz się na własną zmysłowość i polubisz swoje ciało. Oderwiesz się od codziennych zajęć, przekroczysz granice swojej nieśmiałości i zobaczysz w sobie piękno. Tu liczy się tylko radość z tańca
i pasja. Odważ się i zapisz na zajęcia, a sama się przekonasz jak zmieni się Twoja postawa, jak miękko
i zmysłowo możesz się poruszać i jakie pokłady energii w sobie odkryjesz!

Dancehall – rozpala zmysły, budzi żądze

Z czym kojarzy Ci się Jamajka? Nam – ze słońcem, Bobem Marley’em, dredami na głowie oraz najbardziej żywiołowym i seksownym tańcem na świecie – dancehallem.

Ten taniec poruszy Twoje zmysły i ciało. Muzyka porwie cię do tańca! Będziesz poruszać biodrami, jak nigdy wcześniej! Poczujesz przypływ pozytywnej energii i wielką radość z tańca!

 Wszyscy tancerze przyznają, że muzyka dancehallowa ma to do siebie, że wręcz zmusza do ruchu. Na zajęciach sama się o tym przekonasz i zostaniesz Dancehall Queen.

Nieważne, jaki styl wybierzesz, taniec z pewnością przyniesie Ci mnóstwo radości i pozytywnej energii, zadba o kondycję i sprawi, że wzrośnie poczucie własnej wartości. Wszystkie zajęcia znajdziesz
w szkołach Egurrola Dance Studio oraz na www.egurrola.com Wybierz swój styl i tańcz, to prostsze niż myślisz!

 

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ