Odważny strój na plażę? Czemu nie!

Lato nadchodzi wielkimi krokami, lato jest tuż-tuż, a co za tym idzie, szybko zdejmiemy wyciągnięte swetry i zastąpimy je lekkimi bluzkami. Prawdę mówiąc, w tę pogodę już się to dzieje – ludzie wylegają do wszelkich możliwych zbiorników wodnych, żeby chociaż na chwilę się ochłodzić. Podczas, gdy zwiastuje się nam globalne ocieplenie, w pojedynkę możemy tylko próbować zagospodarować sobie ten bardzo upalny czas.

Z uporem maniaka czekamy więc na koniec pracy, na rozpoczęcie sezonu urlopowego, żeby na chwilę doznać przyjemnej ablucji. To jest coś, co robimy dla samej zasady, ponieważ nie jesteśmy w stanie znieść tak wysokich temperatur.

Jednak kiedy idziemy na plażę lub na basen, chcemy przebojowo wyglądać.

I tutaj zaczynają się schody, bowiem nie każdy wie, co chce założyć. Czy seksowny strój jednoczęściowy będzie odpowiedni? Jak najbardziej. Ale są panie znacznie odważniejsze, takie, które nie wstydzą się swojego ciała i chcą je zaprezentować wszystkim. Żeby to zrobić, muszą tak dobrać strój kąpielowy, żeby móc w pełni cieszyć się słońcem i pięknem swojego ciała.

Strój dwuczęściowy jest najczęściej spotykany właśnie na plażach, bowiem tam kobiety opalają swoje ciała. Ekspozycja na słońce musi być jednak całkowita, więc żeby to zrobić, wybierają one niejednokrotnie dość kuse ubiory kąpielowe.

Czy strój na plażę powinien być odważny?

Tutaj może pojawić się zasadnicze pytanie, bo tak się składa, że jeśli kobieta pokaże choćby fragment ciała, to już wodzą za nią spojrzenia, czasami pełne podziwu, czasami krytyczne. Jest bowiem tak, że ludzie uwielbiają szukać wad w innych osobach, a jeśli ktoś ma piękne ciało, to musi zostać oceniony i skrytykowany. Odważne stroje kąpielowe są więc kwitowane gwizdami, niewybrednymi komentarzami albo pełnymi oburzenia spojrzeniami.

Nie należy się tym jednak przejmować w ogóle. Ludzie zawsze będą doszukiwać się czegoś niestosownego w innych, mają bowiem w naturze ocenianie innych, żeby samemu poczuć się lepiej. Z tego względu nie powinniśmy pod żadnym pozorem przejmować się tym, co akurat sobie o nas pomyślą.

Zamiast tego wybierzmy na plażę coś absolutnie obłędnego: strój kąpielowy typu stringi. Owszem, będzie widać nasze pośladki, ale dzięki temu nasze ciało pięknie i równomiernie się opali, co będzie z korzyścią dla wszystkich. Pamiętajmy też, że taki strój jest niezwykle wygodny, jeśli chodzi o pływanie, toteż możemy zażywać zarówno kąpieli słonecznej, jak i tej wodnej. Grunt, to żebyśmy wyglądały pięknie i czuły się dobrze ze swoim nowo opalonym ciałem!

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy supersamochody i najnowsze nowinki motoryzacyjne są obiektem zainteresowań płci…