Oferty obozów językowych – jaki kurs językowy za granicą wybrać?

obóz językowy

Oferty obozów językowych są przygotowywane tak, aby pozwolić na wypoczynek i naukę języka obcego poza granicami naszego kraju. Takie rozwiązanie daje ogromne możliwości rozwoju dla każdego uczestnika, o ile odpowiednio dobierze się kurs. Najszersza oferta zazwyczaj dotyczy kursów językowych dla dzieci w formie obozów letnich i zimowych. Warto sprawdzić ofertę obozów językowych i wysłać swoje dziecko na jeden z nich.

Wybieramy kurs językowy za granicą dla dziecka – na co zwrócić uwagę?

Wyjazd językowy organizowany dla dziecka jest dla niego niesamowitym przeżyciem. Jednak, aby przyniósł on spodziewane efekty, musi być odpowiednio dobrany. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, do jakiej grupy wiekowej kierowany jest taki wyjazd. Krótsze wyjazdy tego typu mogą być skierowane zarówno do dzieci ze starszych klas szkoły podstawowej, jak i tych uczących się już w szkołach średnich. Wejdź na stronę EF Education First i zobacz pełen zakres oferty przygotowanej dla uczniów i starszej młodzieży.

Strona EF Education First przedstawia propozycję między innymi krótszych wyjazdów językowych, które z powodzeniem mogą być organizowane w czasie ferii czy letnich wakacji. Mogą one być też doskonałym rozwiązaniem, gdy po szkole średniej młody człowiek nie chce od razu podejmować nauki na studiach. Taki wyjazd może trwać od dwóch do nawet dwudziestu czterech tygodni.

Ef Education First proponuje również możliwość skorzystania z programu „Rok językowy za granicą”. Taki wyjazd trwa od sześciu do jedenastu miesięcy i pozwala na połączenie nauki języka z lekcjami w zagranicznej szkole. Taki wyjazd pozwala na bardzo dobre przygotowanie się do egzaminu językowego, a także zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia.

Młodzież zainteresowana dłuższym wyjazdem zagranicznym może zdecydować się na ofertę Au Pair i pobyt w Stanach Zjednoczonych – nie czekaj dłużej i zacznij przygodę swojego życia z EF Education First.

Zagraniczne kursy językowe – oferta nie tylko dla dzieci i młodzieży

Kursy językowe organizowane za granicą przez EF Education to również szereg propozycji dla dorosłych. Przykładem mogą być tutaj chociażby kursy pozwalające na naukę specjalistycznego języka, stosowanego w określonych branżach. Wejdź na stronę EF Education First i tam znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące tego rodzaju wyjazdów. Co więcej, można zdecydować się również na ukończenie renomowanych studiów poza granicami naszego kraju, np. EF Education First umożliwia zdobycie wykształcenia biznesowego w Hult. Jest to wielokrotnie nagradzana szkoła, która kampusy ma między innymi w Wielkiej Brytanii, Chinach, USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wejdź na stronę EF Education First i poznaj zalety nauki języka obcego za granicą

Często przed wykupieniem kursu językowego za granicą powstają pytania – co daje takie rozwiązanie? Czy faktycznie lepiej nauczę się języka obcego? Jak wskazują eksperci organizujący zagraniczne kursy językowe, nauka języka w kraju, gdzie jest on językiem stosowanym na co dzień przez mieszkańców jest o wiele efektywniejsza niż nauka na tradycyjnym kursie. Dzieje się tak z kilku powodów. Przede wszystkim, język, którego się uczymy „otacza” nas z każdej strony. Dzięki temu można dobrze osłuchać się z językiem i poznać jego prawidłowe brzmienie. To znacznie ułatwia naukę prawidłowej wymowy, która jest bardzo ważna w czasie komunikacji z innymi osobami. Uczestnicy kursów językowych dzięki temu nabierają też pewności siebie i jest mniejsze ryzyko tego, że wystąpi u nich tak zwana blokada językowa.

Dzięki temu, że szkoła EF Education First oferuje aż 11 języków do wyboru, można wybrać miejsce, które idealnie spełni oczekiwania kursantów. Nauka odbywa się w takich krajach jak Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Australia, Chiny czy Japonia. Wyjazd daje zatem również możliwość poznania ciekawych, często egzotycznych miejsc, a także ich kultury i historii. Udział w kursach językowych poza granicami kraju daje też możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi, z którymi znajomość można kontynuować również po zakończeniu kursu.


Komentarze

komentarze