Ojciec poprosił internautów o pomoc

Mała Sophia chorowała na naczyniaka wątroby. Zmarła mając zaledwie 6 tygodni. Rodzice mieli tylko kilka zdjęć małej córeczki. Na zdjęciach Sophia zawsze miała pełno rurek i różnych aparatur podtrzymujących życie.  Zdesperowny ojciec poprosił internautów o pomoc. Ojciec Sophii założył konto o nazwie steffel07 w amerykańskim serwisie Reddit i napisał:

„Moja córka niedawno zmarła po długiej walce z chorobą w szpitalu dziecięcym. Spędziła całe życie w szpitalu i nie byliśmy w stanie zrobić jej zdjęcia bez tych wszystkich rurek. Czy moglibyście usunąć je ze zdjęcia?”

Prosty przekaz otrzymał mnóstwo odpowiedzi.  Tysiące grafików natychmiast wzięło się do pracy, aby pomóc ojcu, który miał tylko jedno marzenie. Pod prośba ojca nie ma hejtowania, negatywnych komentarzy. Każdy w jakiś sposób chce pomóc ojcu zmarłej Sophie. Reakcja internautów, przerosła oczekiwania rodzica, a informacja obiegła cały świat! Informacja ta, pojawiła się na wielu stronach internetowych i w telewizji w całym świecie.

Ojciec odpowiedział internautą:

„To jest naprawdę niesamowite. Wszyscy sprawiliście, że ten dzień był lepszy. Chciałem tylko ładne zdjęcie, a otrzymałem dużo miłości i wsparcia od nieznajomych. Wiele świetnych zdjęć, rysunków i obrazów. Dziękuję wszystkim!”

Zobaczcie zdjęcia Sophie bez rurek.

8b59d794-0dac-11e4-86bd-0025b511226eŹródło: Reddit / allonsybadwilf

524ba676-0dac-11e4-9387-0025b511226eŹródło: Reddit / allonsybadwilf

dcbd9aca-0dad-11e4-90c4-0025b511226eŹródło: Reddit / izzyzzi

Źródło: reddit.com / steffel07

Share

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Nie masz pomysłu na bukiet ślubny? Zobacz nasze inspiracje!