Oryginalne wesele nad morzem – sala weselna w Hotelu Quadrille

wesele nad morzem

Zbliża się dzień Państwa ślubu i wesela… Nie ma wątpliwości, że musi to być wydarzenie wyjątkowe. Dokładacie Państwo wszelkich starań, by wszystko zostało starannie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Wymarzona suknia ślubna została już wybrana. Panna Młoda wygląda w niej jak księżniczka. Pan Młody u jej boku, prezentuje się niczym, książę z bajki. Wspaniale! Będzie niemal tak, jak to sobie Państwo wymarzyliście! Prawie jak w bajce! Prawie…, gdyż do pełni szczęścia brakuje Państwu pięknego pałacu. Wesele nad morzem? Dlaczego nie?

Są Państwo gotowi porzucić swoje marzenia o bajkowym ślubie i zadowolić się przeciętną, znaną wszystkim, salą weselną? Tą, gdzie odbyło się przyjęcie weselne kuzynki, znajomych i paru innych osób? Tradycyjne, stereotypowe wesele i wiejski stół, znajdujący się w kącie sali, to świetny pomysł, prawda? Goście będą zachwyceni! – Z resztą, jak zwykle – Zawsze byli! Choć dziś wspominając, nie są nawet do końca pewni, czyje to właściwie,było wesele. Ślub, jak każdy inny…? Ale czy to naprawdę to, o tym Państwo marzyliście?

Oryginalne wesele nad morzem w Hotelu Quadrille!

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu! Niepowtarzalny! Nie rezygnujcie z marzeń i nie pozwólcie Państwo, aby jego obraz, zbyt szybko zatarł się w pamięci bliskich Wam osób! Niech Panna Młoda, będzie tego dnia prawdziwą księżniczką. Niech świętuje tę uroczystość w niezapomnianej, bajkowej scenerii! Zorganizujcie Państwo Waszym gościom, unikatowe przyjęcie, którego nigdy nie pomylą z żadnym innym i którego wspomnienia, pozostaną na zawsze! Niezapomnianym przeżyciem z pewnością będzie oryginalne wesele nad morzem – w prawdziwym pałacu – w Hotelu Quadrille!

wesele nad morzem

Pałac Quadrille to położony blisko centrum Gdyni, lecz na uboczu, zabytkowy kompleks parkowo-pałacowy z XVIII wieku, który swoim wnętrzem, zachwyci nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Nowoczesny wystrój, połączony ze szczyptą historii, tworzą tu baśniową atmosferę, a soczyście zielony park, dodaje całości wyjątkowego uroku. Już po pierwszej wizycie, zapragniecie Państwo urządzić w tym miejscu, romantyczną ceremonię zaślubin! Podczas której, stąpając po dywanie, usłanym płatkami róż, złożycie sobie uroczystą przysięgę małżeńską, przy urokliwym szemraniu ogrodowej fontanny…

Sala Weselna w Hotelu Quadrille – Tu poczujesz się jak w bajce!

Do Państwa dyspozycji, jest również ekskluzywna Sala Weselna. W Hotelu Quadrille, jest ona czymś więcej, niż zwykłą salą weselną – to klasa i elegancja w czystej postaci! Pałacowe wnętrza, zdobią subtelne motywy, inspirowane historią „Alicji w Krainie Czarów”. Każdy element wyposażenia Hotelu, został dokładnie przemyślany. W takiej scenerii, obiad weselny będzie jeszcze bardziej uroczysty, a pierwszy taniec Pary Młodej, będzie wyglądał jak w bajce.

Już pierwszy weselny toast, wzniesiony na posadzce wyglądającej jak ogromna szachownica, skojarzy się z książkową Krainą Czarów i zapewni niezapomnianą atmosferę w Państwa wyjątkowym dniu. Aby dopełnić całości i nadać przyjęciu jeszcze bardziej wyrazistego charakteru, można zaprosić na przyjęcie książkowych bohaterów, którzy będą zabawiać gości. Inne rozwiązanie, to skorzystanie z niecodziennych krzeseł, które swoim wyglądem przypominają maski. Dzięki tak oryginalnym elementom, goście oniemieją z wrażenia, a to jeszcze nie wszystkie zalety tego magicznego miejsca…

Wesele w Hotelu przyjaznym dla dorosłych

Stałym elementemniemal każdego wesela, są biegające po całej sali dzieci. Jednak bardzo często, ich obecność na weselu jest kwestią sporną. Coraz więcej par narzeczeńskich, wolałoby, aby na ich przyjęciu weselnym, nie było najmłodszych. Powodów jest wiele – począwszy od krzyków i troski o dobrą zabawę wszystkich gości, kończąc na kwestiach bezpieczeństwa. Zazwyczaj jednak pojawia się problem, dotyczący przekazania gościom prośby, aby  zostawili swoje dzieci w domu. Ostatecznie, przyszli małżonkowie, z obawy przed urażeniem bliskich, ulegają presji otoczenia i pozostawiają wybór ich rodzicom, ale czy to na pewno dobry pomysł?

wesele nad morzem

Hotel Quadrille – oaza dla dorosłych

Hotel Quadrille rozwiązał ten problem. Quadrille to miejsce nietypowe, gdyż stworzone dla osób dorosłych i skoncentrowane na ich potrzebach. Pobyt w Hotelu gwarantuje udane przyjęcie weselne i niczym nie zakłócony wypoczynek,  gdyż najmłodsi goście, których można tu spotkać, mają minimum 16 lat!

Wybór miejsca na przyjęcie weselne, zaważy na jego pomyślnym, uroczystym przebiegu i wspomnieniach, które pozostaną z Państwem do końca życia. Wystrój wnętrza Hotelu Quadrille, sceneria, profesjonalna obsługa i wykwintne dania, sprawią, że każdy, poczuje się tu jak w bajce. Wszyscy goście, na pewno na długo zapamiętają to miejsce i nikt, nie pomyli Państwa wesela, z żadnym innym przyjęciem!

Artykuł sponsorowany

Share