Pajonk wiosna-lato 2014

Uwielbiamy polskich projektantów, tym bardziej jeśli tworzą unikalne, kobiece projekty. Jeszcze bardziej się zachwycamy, jeśli projekty skierowane do kobiet tworzy mężczyzna, w tym przypadku projektant. Bo kto lepiej wie jak ubrać nas-kobiety, kto wie najlepiej co powinnyśmy założyć, aby zwrócić na siebie spojrzenie mężczyzn jak nie oni sami.

Pajonk to polska marka, autorstwa Michała Pająka, jest połączeniem wysublimowanego stylu z elementami klasycznego  nowoczesnego designu. Najnowsza kolekcja na sezon wiosna-lato 2014 charakteryzuje się subtelną form i ciekawymi aczkolwiek odważnymi propozycjami.

Projekty skierowane są na pewno do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet, które poszukują czegoś wyrafinowanego w połączeniu z nowoczesną formą. W kampanii pojawiła się modelka Plus Size Charlotte Tomaszewska, która ma niezwykle delikatną ale hipnotyzująca urodę. Pozuje na łóżku, w przeróżnych, wyreżyserowanych pozycjach. Zdjęcia łączą w sobie jakby dwa odmienne światy, dwa spojrzenia. Z jednej strony delikatna kobieta, w białej zwiewnej sukience, a tuż obok rozsypany proszek… lub zwiędły kwiat. Papieros, tabletki, torcik  owocowy – pokusa ?  A więc która z nich jest silniejsza ?

W kolekcji odnajdziemy propozycje w kolorze bieli, pudrowego różku i czerni. Suknie, sukienki, spodenki, krótkie bluzki, drapowania, przeźroczyste materiały, ciekawe sploty – zobaczcie sami!

http://www.facebook.com/pajonkm

www.pajonk.pl

kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartekwieczorek-laf (1) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartek-wieczorek-laf (1) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartekwieczorek-laf (2) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartek-wieczorek-laf (2) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartek-wieczorek-laf (3) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartek-wieczorek-laf (4) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartek-wieczorek-laf (5) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartek-wieczorek-laf (6) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartek-wieczorek-laf (7) kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartekwieczorek-laf kampania-pajonk-wiosna-lato-2014-fot-bartek-wieczorek-laf

Zdjęcia: Bartek Wieczorek / LAF

model: Charlotte Thomas/ Model Plus

stylizacja: Maja Naskrętska

włosy: Michał bielecki/ Warsaw Creatives

makijaż: Pola Dzwigała

scenografia: Dorota Boruń/Dobra Kobieta/LAF

 

Share