PAPE LULU to rzeczy tworzone z pasją oraz miłością do piękna i wyjątkowości. Uszyte rzeczy powstają z potrzeb indywidualnych. Pape Lulu tworzy pod wpływem impulsu i natchnienia. Dzięki temu każda powstała rzecz nabywa duszy i tchnięte zostaje w nią życie. Obecnie autorka szyje głównie zabawki dla tych mniejszych i tych większych dzieci oraz akcesoria zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wśród prac można znaleźć pluszowe zwierzaki, tak uwielbiane przez wszystkie dzieci, lale dla chłopców i dziewczynek, syrenki, księżniczki. Można  znaleźć również śmieszne potworki, które mogły by być również nietypowym śmiesznym prezentem dla dorosłych- zestresowanego szefa, zakochanego chłopaka, przyjaciółki czy kumpla.

pape1

pape4

Tworzy również nietypowe gry, jak choćby filcowe puzzle dzięki którym młodsze dzieci mogą poznawać kolory, z czasem tworzyć wyjątkowe kształty, wzory i obrazki, rozwijając przy tym swoją kreatywność i wyobraźnię. Wśród akcesoriów znajdziecie  breloczki do kluczy w wesołych kształtach i kolorach, etui na okulary, długopisy, kredki czy telefony komórkowe. Pape Lulu szyje również przepiękne kolorowe podusie, które ozdobią każdy pokój i pomieszczenie w domu lub z chęcią utulą do snu małą główkę, przynosząc jej najpiękniejsze sny.

pape2pape5

Najbardziej wyjątkową rzeczą, wprost uwielbianą przez każdego kto miał okazje podziwiać twory Pape Lulu, jest ogromny krokodyl. Cudowny i mięciutki, uszyty z oryginalnego amerykańskiego materiału minky. Wprost prosi się by go przytulić. I  mimo całego szeregu zębów, nikogo nigdy nie ugryzł. Za to dzielnie broni tych małych i większych przed potworami  i stworami. Krokodyl chętnie posłuży za poduszkę, zabawkę lub ozdobę. A materiał, z którego jest uszyty sprawia, że chciałoby się go głaskać i tulić bez przerwy.

pape3

Na zabawkach i akcesoriach pomysły się nie kończą. Już wkrótce powstaną nowe ciekawe przedmioty. Tak więc ,aby niczego nie przegapić zapraszamy do odwiedzenia i polubienia  funpage-a oraz zarażania wszystkich znajomych miłością do rękodzieła 🙂 Wspierajmy rodzimych twórców doceniając ich pracę i kreatywność.

Facebook:
https://www.facebook.com/PAPELULU
papelulu@gmail.com

Share

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
H&M wprowadziła nowe, unikalne tkaniny ekologiczne!