Paweł Deląg powraca w wielkim stylu

Po długiej nieobecności w polskich mediach – powraca w wielkim stylu – jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów – Paweł Deląg. Możemy go obejrzeć w najnowszym wydaniu ekskluzywnego magazynu Imperium Kobiet, który kilka dni temu trafił do sprzedaży.

paweł deląg (3) Paweł Deląg opowiada w magazynie m.in. o tym, dlaczego go tak mało w kraju, jak ważne są kobiety w jego życiu oraz co go wzrusza?

paweł deląg (6)

Na pytanie dziennikarki IK: „Czego nauczyłeś się od swoich kobiet, wiesz, co jest najważniejsze w relacji mężczyzna–kobieta?” aktor odpowiada:

– Świadomość. Ludzie spotykają się na podobnym poziomie świadomości i mądrości. Najpiękniejszym doświadczeniem jest, kiedy po drugiej stronie widzisz w dorosłym człowieku dziecko. I docierasz do jego wewnętrznego dziecka. Taki związek rokuje moim zdaniem duże nadzieje. Dziecko umie kochać, ufa, dziecko jest sprawiedliwe, jest uczciwe. Dziecko też jest bardzo egoistyczne, ale mówię o tym w znaczeniu symbolicznym. Kiedy więc moje wewnętrzne dziecko podaje rękę dziewczynce, która jest w ciele dorosłej kobiety i widzi podobnie, zaczyna się piękne spotkanie. Bo widzisz, mi się w ogóle wydaje, że związek nie jest spotkaniem dwóch połówek, tylko dwóch pełni. To nie jest tak, że będę pełny, kiedy spotkam swoją część. Będę cały wtedy, kiedy spotkają się dwie pełnie. Wtedy jest szansa na dobry związek i na jedną magiczną rzecz, która nazywa się tęsknota. Jak jest tęsknota, to na pewno jest miłość. Dlatego moje wyjazdy, to życie między samolotami, hotelem a planem jest strasznie ubogie. Jest jakimś „matrixem”, gdzie muszę stosować tysiące różnych sztuczek, które by mnie chroniły. A nie chronią.

paweł deląg (2)paweł deląg (1)

Materiały prasowe

Share