Paznokcie hybrydowe w domu

Paznokcie hybrydowe w domu (2)

Wykonanie manicure hybrydowego jest prostsze niż myślisz.

Miło jest oddawać się w ręce specjalistów i chodzić do gabinetów urody na zabiegi na twarz, dłonie, stopy czy całe ciało. Czasami jednak każda kobieta ma ochotę zrobić sobie domowe SPA. Dzięki najnowszym kosmetykom jest to coraz prostsze i dostępne niemal dla każdego! Weźmy pod uwagę chociażby manicure hybrydowy… Nie tak dawno wiele osób twierdziło, że z uwagi na konieczność posiadania specjalistycznego sprzętu (m.in. lampy), stylizacja paznokci to zadanie tylko dla profesjonalistek! Obecnie coraz więcej kobiet wykonuje manicure samodzielnie, we własnych domach. W co się zaopatrzyć, żeby zrobić oryginalny manicure na swojej płytce? Same lakiery hybrydowe nie wystarczą. W naszym sklepie online znajdziesz wszystko to, co niezbędne do wykonania spektakularnej stylizacji płytki!

Aby wykonać stylizację hybrydową, potrzeba kilku specyfików do paznokci oraz sprzęty, w tym najważniejszy – lampa do utwardzania.

Niektórzy błędnie myślą, że do tego typu manicure niezbędne są tylko lakiery hybrydowe. Na szczęście, w naszym sklepie online https://allepaznokcie.pl/znajdziesz wszystko to, co potrzebne do wykonania takiej stylizacji – począwszy od przygotowania płytki, na utwardzeniu ostatniej warstwy skończywszy.

Etapy stylizacji hybrydowej

Manicure hybrydowy to 3 główne etapy. Na każdym z nich potrzebujesz innych

produktów i sprzętów. Możesz także nieco je rozbudować, dodać inne produkty, aby wzmocnić przyczepność lub skrócić czas pracy. Wszystko jednak w swoim czasie. Zacznij od podstaw a następnie rozwijaj swoje umiejętności.

Przygotowanie płytki do stylizacji

Często faza przygotowawcza jest pomijana lub marginalizowana, co ma ogromny wpływ na obniżoną trwałość stylizacji. Jeżeli chodzi o przygotowanie płytki, na tym etapie nie potrzebujesz jeszcze lakierów hybrydowych. Powinnaś natomiast przygotować cążki, pilnik o odpowiedniej gradacji oraz bloczek polerski – wszystko to znajdziesz w naszym sklepie online. Możesz pokusić się także o użycie frezarki. Do oczyszczenia płytki po jej wypolerowaniu potrzebujesz także wacików bezpyłowych, które nasącza się w cleanerze. Natomiast jeżeli przed wykonaniem manicure masz na swoich paznokciach już odżywkę czy lakier hybrydowy, przyda się również remover.

Malowanie płytki paznokcia

Ten etap określiliśmy jako “malowanie płytki paznokcia”, ale w rzeczywistości obejmuje po prostu aplikację wielu produktów, które należy utwardzić w lampie UV/LED. Zanim przejdziesz do nałożenia lakieru hybrydowego, powinnaś zacząć od bazy. To ona przygotowuje paznokcie do dalszych zabiegów. Jest swoistą 'taśmą dwustronną’ łączącą naturalny paznokieć z kolorem. Dopiero po jej utwardzeniu można przejść do punktu kulminacyjnego manicure, czyli aplikacji lakieru hybrydowego. Warto zastosować dwie warstwy preparatu, by przedłużyć trwałość stylizacji. Oczywiście, po każdej warstwie utwardza się płytkę w lampie UV/LED. Końcową czynnością przy tym etapie jest zastosowanie topu, zabezpieczającego kolor i nadającego efekt błysku lub matu. W naszym sklepie online znajdziesz setki produktów różnych firm. Jak wybrać najlepsze dla siebie? Tu już wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Możemy tylko pokrótce zasygnalizować, co jest najbardziej istotne przy wyborze lakieru hybrydowego – produktu, który widać najbardziej… To w końcu on jest tym, który rzuca się w oczy nie tylko Tobie, ale i innym.

Jak wybrać najlepszy lakier do domowego manicure?

Wybierając lakiery hybrydowe do użytku domowego, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim – jego konsystencję, która wpływa na łatwość malowania paznokci. Oprócz tego, warto patrzeć na skład produktów. Jeżeli na buteleczce przeczytasz magiczne “3-Free”, masz pewność, że jest on całkowicie bezpieczny. Wśród lakierów hybrydowych, dostępnych w naszym sklepie online, wiele nie posiada w składzie toluenu, ftalanu dibutylu oraz aldehydu mrówkowego. Dzięki temu ryzyko reakcji alergicznej na hybrydę jest zminimalizowane do granic możliwości. Istotną w kontekście nasycenia koloru lakieru jest również jego pigmentacja. Te wszystkie czynniki warto wziąć pod uwagę i wybierać produkt nie tylko na podstawie koloru.

Zdobienie płytki paznokcia

Ostatnim etapem stylizacji hybrydowej – nieobowiązkowym – jest zdobienie paznokci. W tym przypadku nie ma żadnych reguł. Bardzo często kobiety robiące manicure w domu myślą, że efekty na płytce są wręcz niemożliwe do samodzielnego wykonania. Nic bardziej mylnego! Zdobienia to nie tylko pyłki czy skomplikowane, precyzyjne kształty aplikowane pędzelkiem do cienkich linii. To również naklejki czy stemple – zdecydowanie prostsze do wykonania (i to nawet przez początkujące paznokciomaniaczki)! Baw się, eksperymentuj i pamiętaj, że nawet w domu możesz osiągnąć spektakularne efekty na swojej płytce – często bardzo niewielkim kosztem. Udowodnij sobie, że pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym to dopiero pierwszy krok w drodze do jeszcze bardziej oryginalnych stylizacji!

Hybrydy w domu – to możliwe!

Zauważ, że od posiadania paznokci hybrydowych dzieli Cię naprawdę niewiele. Zakup wszystkie niezbędne produkty i wybierz najpiękniejsze lakiery hybrydowe. Biorąc pod uwagę ich szeroką ofertę w naszym sklepie online, na pewno wybierzesz idealne dla siebie! Kolejny krok to wykonanie manicure… I radość z samodzielnie zrobionej stylizacji! Brzmi prosto, prawda? I tak też jest w rzeczywistości! Pamiętaj, że trening czyni mistrzynię!

Artykuł sponsorowany

Share