P&B sesja wiosna 2014

Kilka godzin temu duet Paprocki&Brzozowski pochwalili się na swoim Facebooku najnowszą kampanią reklamową. Jako pierwsi na rynku polskim pokazali najnowsze zdjęcia promujące sezon wiosna 2014. Na zdjęciach kolekcji „13” pojawiają się sami projektanci oraz modelka.

Warto zwrócić uwagę, na modelkę Olę Kowal, która jest niesamowicie zmysłowa i kusząca w sesji. Ola jest modelką Plus Size – czy duet Paprocki&Brzozowski wprowadzi nowy trend na kobiece kształty wśród modelek ?

Autorami zdjęć są Zuza Krajewska oraz Bartosz Wieczorek

paprocki-amp-brzozowski-kampania-wiosna-lato-2014-fot-zuza-krajewska-i-bartek-wieczorek (1) paprocki-amp-brzozowski-kampania-wiosna-lato-2014-fot-zuza-krajewska-i-bartek-wieczorek (2) paprocki-amp-brzozowski-kampania-wiosna-lato-2014-fot-zuza-krajewska-i-bartek-wieczorek (3) paprocki-amp-brzozowski-kampania-wiosna-lato-2014-fot-zuza-krajewska-i-bartek-wieczorek (4) paprocki-amp-brzozowski-kampania-wiosna-lato-2014-fot-zuza-krajewska-i-bartek-wieczorek (5) paprocki-amp-brzozowski-kampania-wiosna-lato-2014-fot-zuza-krajewska-i-bartek-wieczorek

 

kolekcja: paprocki&brzozowski
foto: Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
makijaż: Wilson/Warsaw Creatives
włosy: Michał Bielecki/Warsaw Creatives
modelka: Ola Kowal/MODEL PLUS

Share