Figgie Shoes

Obok tych butów nie można przejść obojętnie. Szalone, unikalne i nietypowe buty ręcznie malowane. Jeśli marzysz o niestandardowych butach, jesteś otwarta na różne nowości modowe i szukasz czegoś co zwala z nóg – to propozycja dla Ciebie.

Wyróżnia je wygląd i pomysłowość,  są jedyne i niepowtarzalne, każdy projekt jest indywidualny i już taki się nie powtórzy. Buty opowiadają pewną historię, łączą w sobie nie tylko sztukę, wizualne piękno – ale konkretny cel, przesłanie. Małe szczegóły sprawiają, że Figgie stają się wyjątkowe. Takie buty to luksus, styl i indywidualizm. Standardowe buty przechodzą do lamusa, Figgie otwierają drzwi nowym możliwością w świecie mody. Wprowadzają pewną barwę, kolor do naszego codziennego szarego życia. Osoba posiadająca takie buty na pewno będzie prezentować się wyjątkowo i wyróżni się z tłumu.

Takie buty mogą mieć przeróżne przeznaczenie. Większość z nich robione jest na specjalne zamówienie dla Przyszłej Panny Młodej. Nowoczesny ślub, piękne, niepowtarzalne buty, które zwrócą uwagę każdego gościa, dodatkowo są genialną pamiątką. Idealna na Sylwestra, bal, wernisaż czy spotkanie towarzyskie.

Pomysłodawczynią i twórcą butów jest Deborah, która już na swojej stronie internetowej zaznaczyła, że każdy jej projekt jest osobisty, wyraża daną osobę, jej osobowość i indywidualność. Na butach znajdują się kwiaty, ważne daty, imiona – wszytko czego zapragniesz.

Cennik tych niestandardowych dzieł sztuki zaczyna się od $ 250 za klasyczny czarno-biały wzór, na dwa dodatkowe kolory to dodatkowe $ 50. Ceny jednak podlegają negocjacji.
Figgie studio znajduje się obecnie w Windsor , Ontario, Kanada. Jednak swoje produkty wysyła na cały świat.

www.figgieshoes.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zmęczeni szarą codziennością i ciągłą walką o przetrwanie uciekamy w…