Project HAVEN

Zmęczeni szarą codziennością i ciągłą walką o przetrwanie uciekamy w świat napisów do filmów i seriali. Oto Project Haven, przystań dla każdego, kto chce dzielić z nami naszą pasję i podzielić się swoją…

Nie aspirujemy do bycia subteamem, po prostu chcemy się bawić tworzeniem list dialogowych. Tworzysz napisy, znasz języki, w tym również język polski, będzie nam miło, jeśli do nas dołączysz. Fanów zapraszamy po świeże informacje o napisach, a także na pogwarki. Bo to jest nasza przystań, gdzie skryjemy się przed palącym słońcem, głupim sąsiadem, zgiełkiem ulicy i wszystkim, co nas wkurza.

haven pr (4)

Czym jest Project HAVEN?

Umyślnie nazwaliśmy to projektem, a nie grupą czy subteamem. To tak, jak bywa w muzyce, gdy członkowie różnych formacji chcą tworzyć coś nowego (przykład: Gorillaz), ale nie chcą tworzyć innego zespołu. Project Haven to społeczność, która nie chce być związana z żadną z „oficjalnych” grup tłumaczących ani niczego promować, nie lubi żadnych terminowych zobowiązań i wyłączności. To też miejsce, gdzie można poplotkować nie tylko o powstających napisach, ale też podzielić się opiniami o ostatnio oglądanym filmie, serialu, ale nie tylko. Przecież świat się na tym nie kończy.

haven pr (1)

Kim jesteśmy?

Trzonem projektu są tłumacze hobbyści, którzy cenią sobie wolność. Tłumaczymy, co nam się podoba i współpracujemy z każdym, z kim mamy chęć. Oczywiście, tworząc napisy, staramy się robić to jak najlepiej i przestrzegać panujących w tej dziedzinie zasad. Ale Project HAVEN to przecież nie tylko tłumacze. To przede wszystkim Wy, nasi drodzy użytkownicy.

Oprócz zebrania społeczności serialowej i filmowej, chcemy przede wszystkim tworzyć napisy na poziomie. Dlatego też każdemu, kto ma chęć nauki, służymy pomocą i radą. Nie odwrócimy się od żadnego obiecującego tłumacza.

Feszyn.com POLECA

Project HAVEN na Facebooku :

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy wiedzieliście, że w ich żyłach płynie polska krew? Przekonajcie…