Perlux Perfume – nowa seria koncentratów do płukania tkanin

Lakma Strefa – producent i dystrybutor produktów chemii gospodarczej – wprowadziła na rynek nową linię koncentratów do płukania tkanin, inspirowaną zapachami ekskluzywnych perfum. Linia Perlux Perfume to 3. skoncentrowane płyny Passion, Elegance i Glamour.

Esencjonalna formuła linii Perlux Perfume zwiększa wydajność płynu oraz gwarantuje długotrwały zapach. Precyzyjnie dobrane składniki zapewniają ochronę tkanin, przedłużenie ich  żywotność oraz wyjątkową miękkość i przyjemność w dotyku.

Koncentraty zwierają aktywne składniki chroniące włókna i zapobiegające ich uszkodzeniom podczas prania oraz suszenia. Zawarta w nich technologia EASY IRON redukuje liczbę zagnieceń i ułatwia prasowanie. Produkty zalecane są do użycia przy praniu ręcznym oraz w pralkach.

Perlux Perfume Passion

To koncentrat do płukania tkanin, który łączy w sobie zmysłową nutę piżma i wanilii z zapachem dzikich owoców.

Pojemność: 1 l, Cena: 6,99 zł.

Perlux Perfume Elegance stworzony na podstawie kuszącego aromatu wanilii i esencjonalnej bergamotki.

Pojemność: 1 l, Cena: 6,99 zł.

Perlux Perfume Glamour to kojący zapach białej orchidei, stworzony z myślą o kobietach, które uwielbiają zapach białych kwiatów.

Pojemność: 1 l, Cena: 6,99 zł.

_________________________________________________________________

Lakma Strefa  – polskie przedsiębiorstwo założone w 1988. Spółka specjalizuje się w szeroko rozumianej chemii budowlanej, systemach dociepleń oraz chemii gospodarczej i profesjonalnej. Jeden z liderów na krajowym i europejskim rynku. Naczelną dewizą firmy jest ciągły rozwój nowych technologii oraz produktów, a także troska o środowisko naturalne. Portfolio marek: Sidolux, Perlux, Alertex, Sollux Organic Clean, Preseptol.

 

 

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ