Piękna sylwetka w zasięgu ręki!

zabieg Endermologii

Lato zbliża się wielkimi krokami i jest to doskonały moment na to, żeby zadbać o swoje ciało. Czy chciałabyś zrzucić kilka kilogramów albo ujędrnić skórę? A może zredukować cellulit i zmniejszyć boczki? To naprawdę jest możliwe! W dzisiejszym wpisie powiemy Ci, jak możesz tego dokonać dlatego zostań z nami do końca!

Wymodelowane ciało dzięki Endermologii Alliance!

Jeżeli chciałabyś połączyć skuteczne modelowanie ciała, ujędrnienie skóry a jednocześnie poczuć ogromny relaks, to teraz masz na to szansę. Dzisiaj opowiemy Ci o zabiegu modelującym sylwetkę, który łączy w sobie wszystkie te cechy. Mowa oczywiście o Endermologii LPG Alliance, która od kilku lat stale zyskuje na popularności. Jest to intensywna terapia dla Twojej skóry, która działa kompleksowo na wielu obszarach. Dzięki niej możesz:

  • pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z trudno dostępnych miejsc,
  • zredukować widoczność cellulitu,
  • zadbać o lepszą kondycję swojej skóry i widocznie ją ujędrnić,
  • odprężyć całe ciało po ciężkim dniu,
  • skutecznie wymodelować całą sylwetkę.

Brzmi wspaniale prawda? Endermologia LPG Alliance to taka terapia dla skóry, która pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty, a przy tym wszystkim jest niezwykle przyjemna!

zabieg Endermologii

Jak wygląda zabieg Endermologii?

Urządzenie wykorzystywane do zabiegów endermologii wyposażone jest w specjalną głowicę, która wykonuje mechaniczny, podciśnieniowy masaż całego ciała. W trakcie całej procedury zabiegowej klient ma założony na siebie specjalistyczny kombinezon, który pomaga w głębszej pracy głowicy oraz zapewnia lepszy jej poślizg. Endermologia działa na całe ciało. Dzięki temu świetnie radzi sobie z takimi partiami jak: brzuch, uda, pośladki czy boczki.Zapewnia skórze lepszą jędrność, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, a także zmniejsza widoczność cellulitu.

Ten niezwykły zabieg modelujący trwa ok. 45 minut. Dla uzyskania najlepszych efektów, endermologię warto wykonać w serii ok. 10 zabiegów. Częstotliwość ustalana jest indywidualnie ale standardowo zaleca się wykonywać ją 2-3 razy w tygodniu.

zabieg Endermologii

Na jakie efekty zabiegów endermologii możesz liczyć?

Decydując się na całą serię zabiegów endermologii możesz liczyć na wspaniałe rezultaty. Co dokładnie może dać Ci ten zabieg?

  1. Efekt odmłodzenia skóry – dzięki endermologii Twoja skóra stanie się bardziej elastyczna, a widoczność niechcianych rozstępów czy blizn zmniejszona.
  2. Efekt oczyszczenia całego organizmu – poprzez mechaniczny masaż poprawia się krążenie krwi i limfy, dzięki temu Twój organizm szybciej pozbywa się toksyn.
  3. Efekt ujędrnienia – po serii zabiegów zauważysz, że Twoja skóra jest jędrna i sprężysta.
  4. Efekt redukcji cellulitu – endermologia doskonale radzi sobie z niechcianą pomarańczową skórką.
  5. Pozwala na usunięcie nadmiaru wody z organizmu.

Pamiętaj, że warto troszczyć się o swoje ciało przez cały rok, ale teraz kiedy chciałabyś uzyskać naprawdę świetne efekty wymodelowania sylwetki jeszcze przed rozpoczęciem sezonu urlopowego, to endermologia jest doskonałym pomysłem!

Artykuł sponsorowany

Share