Piękne rzęsy – detal, który daje wielki efekt

Wyraziste spojrzenie z pewnością jest czymś, co dodaje atrakcyjności. Podkreślanie linii rzęs makijażem praktykowali już w czasach starożytnych Egipcjanie obojga płci, Greczynki i Rzymianki. Nawet w epokach, kiedy malowanie się było widziane jako odwrotność cnót, wyraziste oczy, otoczone firanką rzęs kontrastującą ze skórą twarzy, były uważane za atrakcyjne. Także i dziś w codziennym makijażu oraz pielęgnacji kładziemy nacisk na oczy. 

Jak mieć piękne rzęsy?

Ich piękną oprawę pozwala uzyskać nie tylko tusz i cienie, ale również odżywka do rzęs. To w przypadku włosków wyrastających z brzegu powieki najłatwiej zdarza się zapomnieć, że podstawą dobrego wyglądu powinna być pielęgnacja.

Odżywki do rzęs

Po odżywki wiele kobiet sięga doraźnie, kiedy rzęsy są znacząco osłabione noszeniem i zmywaniem makijażu, niekorzystnymi warunkami, gdy zaczynają wypadać. Wtedy efekty, jakie uzyskamy, odwracając osłabienie rzęs, będzie najbardziej spektakularny, kiedy doprowadzimy je do porządku.

Jednakże również i potem warto kontynuować stosowanie pielęgnujących preparatów, jak też włączyć je do codziennej rutyny także wtedy, kiedy z naszych rzęs jesteśmy zadowolone. Zawsze mogą one być dłuższe i ładniejsze.

Odżywki do rzęs wzmacniają cebulki włosowe, przedłużając fazę wzrostu włosków i przyspieszając jego tempo. Pielęgnują też rzęsy na długości, sprawiając, że są bardziej elastyczne i błyszczące.

Na co zwrócić uwagę?

W składzie tego typu preparatów znaleźć można różne składniki, zarówno pochodzenia naturalnego, jak i opracowane w laboratorium. Wszystkie zanim trafią do sprzedaży przechodzą badania dermatologiczne i okulistyczne, nie zaszkodzą więc naszym oczom i skórze.

O ile nie jesteśmy na konkretny składnik uczuleni, poza czytaniem opinii należy więc przed zakupem sprawdzić też skład produktu, kiedy wiemy, że są substancje wywołujące u nas reakcje alergiczne. Za to możemy znaleźć wśród różnorodnych formuł taką odżywkę, która ich nie zawiera.

Ekstrakty, witaminy

Opracowywane przez każdego producenta formuły, różne ekstrakty, witaminy, substancje kojące skórę, stymulujące wzrost włosków, odżywiające cebulki – bywają bardzo różne. Ani pierwszy kontakt z produktem ani opinie innych nie powiedzą, która odżywka do rzęs w naszym przypadku zadziała najlepiej, chociaż ich skuteczność jest porównywalna.

Wybrać najlepszy produkt dla siebie możemy próbując. Ważne jest, aby dać mu szansę, gdyż odżywki osiągnąć pełny efekt pozwalają nawet po 1-3 miesiącach regularnego stosowania.

Sprawdź moją opinię o odżywkach Revitalash i Miralash – http://www.travelsun.pl/ktora-odzywka-revitalash-czy-miralash/

Materiały prasowe 

Share