Piękne zdjęcia! Potęga macierzyństwa! Nowa kampania Zofii Chylak „Matki”

Marka Chylak od lat jest uwielbiana i doceniana przez kobiety. Torebki i akcesoria szyte w Polsce, zyskały niemała popularność. Tym razem możemy podziwiać nowy projekt Zofii Chylak „Matki”. Projekt ten, to hołd dla każdej mamy – prosty, prawdziwy i nieprzerysowany. W edytorialu pojawiły się trzy bohaterki: wybitna aktorka Agnieszka Grochowska, założycielka sklepu vintage Crush, czyli Justyna Konczewska oraz Zuzanna Ciszewska – specjalistka w dziedzinie Public Relations, która pracuje z wieloma znanymi markami.

Nowa kolekcja torebek

„Świat stawia przed kobietami wiele wyzwań. Imponuje nam to, że potrafią one łączyć różne role i zadania, które często wydają się niemożliwe do pogodzenia. Staramy się projektować torebki z myślą o wszystkich potrzebach współczesnych kobiet. Chcemy pokazywać ich piękno i siłę. Wybraliśmy trzy piękne mamy, które nas inspirują” – właśnie tak zapowiadan kampania Chylak

Klimatyczne zdjęcia pokazują niezwykłe chwile radości i czułości. Dostrzec na nich można prawdziwą matczyną miłość. Zdjęcia bez retuszu, nie przekombinowane i bez sztucznych poz. Czysta naturalność.

Czarno-białe zdjęcia wykonała Mag Juchnik.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie [gm album=477]

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Posiada w swojej ofercie mnóstwo zestawów, które możecie kupić w…