Pierwsza edycja Project Fashion

8 kwietnia 2017 r. Ośrodek Działań Artystycznych Firlej we Wrocławiu stał się siedzibą mody – zorganizowano w nim warsztaty i wykłady związane z branżą fashion, które wieczorem zostały zwieńczone ekskluzywnym, zamkniętym pokazem mody. Organizatorem wydarzenia była Agencja Spot Management.

Project Fashion to jednodniowy event, który został stworzony w celu popularyzacji mody wśród mieszkańców Wrocławia – miał wypełnić lukę, jaka istnieje w tym obszarze na terenie Dolnego Śląska. Poza eleganckim, zamkniętym pokazem mody adresowanym do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, Project Fashion to również warsztaty oraz konferencje dotyczące rynku modowego.

O godzinie 10.00 rozpoczął się specjalny, godzinny warsztat z marką kosmetyczną Bell HypoAllergenic, w którym uczestniczyły wszystkie zapisane osoby. Tematem przewodnim były trendy w makijażu na wiosnę 2017. Kiedy ten dodatkowy warsztat dobiegł końca, uczestniczki udały się do swoich docelowych grup, którymi były:

– warsztaty z fotografii mody (prowadzący: Wojciech Nowak);

– warsztaty z szycia (prowadząca: Magdalena Karczewska);

– warsztaty ze stylizacji sylwetki (prowadząca: Joanna Karpińska);

– warsztaty z ilustracji mody (prowadząca: Anna Piotrowicz; przybory dla uczestników zapewnił sklep plastyczny i papierniczy Storm).

Ćwiczenia odbyły się w dwóch blokach (rozłożonych po 75 minut), a dla chętnych uczestników warsztatów zorganizowano trzy wykłady powiązane z branżą beatuy i fashion, które rozpoczęły się po godzinie 14.30.

Tematami były:

– Bell HypoAllergenic – Makijaż do sesji zdjęciowej (by Narolsky Make up);

– Jakie zabiegi reklamowe w social mediach aktywują Pokolenie Z? (w odniesieniu do modowych marek; prowadząca: Martyna Groll);

– Prognozowanie trendów (prowadząca: mgr Alicja Kusak).

O godzinie 20.00 rozpoczął się pokaz, podczas którego zostały pokazane projekty marki Gerry Weber, projekty Kamila Hali oraz projekty Tary Trunk. Na wybiegu zostało zaprezentowanych ponad 30 kreacji, w których pokazały się modelki z wrocławskiej agencji SPOT Management. Wydarzenie poprowadziła właścicielka agencji – Joanna Głowacka.

Dla każdego z gości eventu czekały drobne upominki od partnera wydarzenia Bell HypoAllergenic. Odbyła się także loteria, podczas której można było wygrać nagrody w postaci zestawów od marki kosmetycznej Bell HypoAllergenic oraz voucherów od gabinetu pielęgnacji paznokci Nailed It Wrocław. Na zakończenie wydarzenia dla gości przygotowano poczęstunek przy muzyce na żywo – piosenki wykonała Sandra Jabłońska.

 

Partnerami wydarzenia byli:

– Dolnośląska Szkoła Wyższa

– Ośrodek Działań Artystycznych Firlej

– marka kosmetyczna Bell HypoAllergenic;

– marka jubilerska Briju;

– marka kosmetyków pielęgnacyjnych Be.loved;

– firma aranżacyjna Ganc Art Studio;

– studio reklamy ArtGraf;

– sklep plastyczny Storm;

– gabinetupielęgnacji paznokci Nailed It Wrocław;

– klub Grey Music Club.

Fot. Wacław Szacyło

 

Więcej informacji na:

Fanpage: facebook.com/projectfashionday/

Instagram: instagram.com/projectfashionday @projectfashionday

Snapchat: projectfashion

 

Joanna Karyś

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wklepujesz w twarz kremy, na włosy nakładasz maseczki i wciąż…