Pierwsze najodważniejsze …

11 maja w Centrum Handlowo – Rozrywkowym PLAZA w Zgorzelcu odbył się pierwszy casting do Dolnośląskich Wyborów Miss Polonia. Gościem specjalnym była Davina Reeves – Ciara Miss Nowego Jorku, która prowadziła casting. Odwiedzający CHR Plaza w Zgorzelcu tego dnia mieli możliwość porozmawiania z Miss Nowego Jorku i zrobienia pamiątkowej fotografii. Pierwsze, odważne dziewczyny, które przyjechały do Zgorzelca nawet z Wrocławia, pokazały że na Dolnym Śląsku mieszkają lub uczą się piękne, mądre i inteligentne młode kobiety.

Współorganizatorowi wydarzenia Centrum Handlowo – Rozrywkowemu Plaza w Zgorzelcu bardzo dziękujemy za wspaniałe logistyczne przygotowanie.

Zapraszamy mieszkanki Dolnego Śląska, które ukończyły 18 lat, są bezdzietnymi pannami i ich wzrost to minimum 170 centymetrów do wzięcia udziału w kolejny castingu, który odbędzie się 8 czerwca w Wałbrzychu w Hotelu Maria.

Każda z uczestniczek castingu powinna zabrać ze sobą:

– sukienkę podkreślającą figurę, dwuczęściowy strój kąpielowy, oraz buty na wysokim obcasie

– wypełniony formularz zgłoszeniowy , który znajduje się na stronie

www.wybory-miss.com.pl

Z pośród młodych kobiet, które marzą o tytule Miss lub pracy w modelingu po zakończonych castingach zostanie zaproszonych do wzięcia udziału w finale Dolnośląskich Wyborów Miss Polonia 20 finalistek.

casting plaza (0) casting plaza (1) casting plaza (3) casting plaza (7) casting plaza (8) casting plaza (9) casting plaza (10) casting plaza (12) casting plaza (18) casting plaza (23) casting plaza (25) casting plaza (27) casting plaza (28)

Share