Pierwszy w Polsce Słownik mody – PREMIERA!

22 twórców związanych z branżą fashion, 3 sesje zdjęciowe i ponad 200 haseł z modą i o niej. 20 stycznia światło dzienne ujrzał projekt polskiej platformy z modą online – domodi.pl – o nazwie “Słownik mody”.

To pierwsza i jedyna tak obszerna próba zebrania w jednym miejscu słów i wyrazów związanych z modą.

“Słownik mody” idealnie wpisuje się w hasło towarzyszące naszej marce – cała moda w jednym miejscu – mówi Martyna Głowińska, marketing i PR manager z Grupy Domodi. – Celem tego projektu było wyjście poza dotychczasowy schemat. Stworzenie modowego „must know” a jednocześnie „must have” dla wszystkich tych, którzy kochają modę – tak samo jak my! Słownik mody to ponad 200 haseł, a wśród nich: kultowe modele ubrań, torebek i butów, których nazwy znasz, ale ich historia może Cię zaskoczyć. To ikony mody, które do dziś są wzorem dla fashionistek. To projektanci, najpopularniejsze marki, trendy i style, które ukształtowały modę znaną nam dziś. – dodaje.

Czym jest “Słownik mody”?

Bardzo trudno wyrazić słowami, czym jest moda, ponieważ dla każdego jest ona czymś innym. To właśnie sprawia, że jest ona wyjątkowa. Ten kierunek okazał się świetną inspiracją do stworzenia projektu “Słownik mody”, który finalnie znajdziecie pod dwiema postaciami. Pierwsza – to dedykowana strona www.slownikmody.domodi.pl, na której można szybko wyszukać interesujące nas wyjaśnienie modowych wyrazów. To właśnie tam projekt będzie stale rozwijany, a każdy użytkownik będzie mógł zaproponować i dodać swoje modowe słowo i jego definicję. Uzupełnieniem jest limitowana wersja drukowana, dostępna tylko w 200 egzemplarzach, które nie będą możliwe do kupienia. Jedyną opcją na ich otrzymanie będzie wygranie ich w dedykowanych konkursach na domodi.pl oraz w mediach własnych twórców.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie [gm album=392]

Zdjęcia do słownika wykonały: Antonina Lasota, Róża Smółka oraz Anita Batkowska. Za skład i okładkę odpowiada Angelika Kukioła. A wśród autorów znalazły się takie nazwiska jak: Agata Rek, Tamara Gonzalez Perea, Adela Ochman, Martyna Głowińska, Maciej Gajdur, Dawid Tymiński, Agata Tanter, Maja Kubaczyk, Angelika Kukioła, Agnieszka Ozga, Marta Kaleta-Domaradzka, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Róża Augustyniak, Mateusz Kaczorowski, Marta Siniło, Asia Typek, Linda Parys, Jarosław Skotnicki, Anna Halarewicz, Sylwia Zaręba-Gierz.

Materiał Partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Na uwagę zasługuje również mnogość wzorów, z czego najbardziej gorącym…