„Poczuj wiosnę” razem z Salsafit!

Wspólna akcja magazynu „Imperium Kobiet” i niezwykle energetycznej szkoły fitnessu SALSAFIT zachwyca pierwszymi efektami!

Projekt „Poczuj wiosnę”, którego organizatorami są magazyn „Imperium Kobiet” oraz szkoła SALSAFIT to wielka metamorfoza skierowana do pań, marzących o zmianie wizerunku na wiosnę. Uczestniczki akcji biorą udział w autorskich zajęciach „Formuła S Fitness”, czyli  czyli w intensywnych treningach grupowych, gdzie ćwiczenia są modyfikowane do każdej z pań, co daje gwarancję bezpiecznej i zdrowej utraty zbędnych kilogramów. Poza tym, panie mogą liczyć na kompleksową metamorfozę i… niesamowite nagrody o łącznej wartości ponad 7000 zł! Nic dziwnego zatem, że każda z uczestniczek z wielkim zapałem przystąpiła do tego niezwykłego projektu!

paulina sokol (2)

– Jestem pod wrażeniem zapału całej grupy. Panie są zróżnicowane wiekowo, wagowo i kondycyjnie, ale żadna z nich nie odpuszcza. Dlaczego? Bo wszystkie uczestniczki mają jeden cel, którym jest lepsza figura. Świetnie się z nimi ćwiczy, wychodzą z zajęć zlane potem, ale zarazem uśmiechnięte i to daje mi mnóstwo pozytywnej energii. Jestem przekonana, że z taką motywacją wszystkie panie po miesiącu będą zadowolone z efektów!- mówi z promiennym uśmiechem Paulina Sokół, właścicielka szkoły SALSAFIT.

paulina sokol (1)

Pozytywna energia wprost emanuje z każdej z uczestniczek programu!

– Akcja „Poczuj wiosnę” to niesamowita atmosfera na zajęciach, super mobilizacja i pozytywna energia! Na zajęcia „Formuła S Fitness” przychodzi się z uśmiechem, a wychodzi z mniejszym balastem – to się po prostu czuje! Jednym słowem- endorfiny szaleją!- mówi uczestniczka akcji, Magdalena Kosakowska.

Co ciekawe każda z pań ma za sobą pewne doświadczenia związane z poprawieniem swojej sylwetki. Ale dopiero dzięki treningom „Formuła S Fitness” udało się szybko i bezpiecznie osiągnąć wspaniałe efekty!

– Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w akcji „Poczuj wiosnę”. Wcześniej chodziłam na inne zajęcia, ale nie byłam z nich w pełni zadowolona. W SALSAFIT poziom ćwiczeń  jest odpowiednio dobrany, można z siebie dać naprawdę dużo! Szczerze przyznaję, że trenerka jest rewelacyjna, tak jak rewelacyjne są zajęcia. Po treningu czuję się lżejsza o kilka kilogramów i czuję jak moje mięśnie dały z siebie wszystko! Wiem, że po zakończeniu konkursu będę chciała w dalszym ciągu brać udział w treningach „Formuła S Fitness”!- mówi zachwycona uczestniczka programu Edyta Biniewska.

– Zadowolenie pań startujących w wiosennej metamorfozie jest chyba najlepszym dowodem na to,  jak bardzo potrzebna jest akcja, która nie tylko wspiera kobiety, ale też pomaga spełnić ich marzenia! – podsumowuje Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet.

 

Joanna Bielas

Fot. Piotr Wroniewicz

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
To nie jest ani szkoła rodzenia, ani kurs. To jest…