Pokaż swoją markę w Rzymie!

Redakcja naszego portalu zaprasza projektantów, marki modowe i kosmetyczne do udziału w wyjątkowym projekcie organizowanym przez Agencję Wydawniczo-Promocyjną I.D.MEDIA. Po sesji w Estonii, Hiszpanii i Maroku – przyszedł czas na Włochy. Już 15 sierpnia ekipa Agencji wyrusza na kolejną wyjątkową przygodę, tym razem do Rzymu. 
 
– W połowie sierpnia ruszamy do bajkowego Rzymu, aby przywieźć niezwykle wyjątkowy i romantyczny materiał z udziałem kilku marek, które zaufały nam i zechciały wziąć udział w naszym projekcie. Są to m.in. marka Ana Hickmann (Koch Optical), Kumazu, Tressore, Emoi Fashion, Sezam Jubiler  – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni sesji, która tym razem wcieli się w rolę modelki.

Do tej pory fotografom I.D.MEDIA pozowały gwiazdy, m.in. Czesław Mozil, Joanna Jabłczyńska, Lidia Kopania czy Aleksandra Nieśpielak. 

 
Za aparatem – po raz kolejny – stanie Dorota Czoch. Na co dzień współpracująca z czołowymi polskimi magazynami. Jej prace można oglądać m.in. w magazynie Viva czy Zwierciadło. Autorka wielu kampanii reklamowych polskich marek modowych, ulubienica wielu gwiazd m.in. reżysera Andrzeja Saramonowicza.
 
Zdjęcia z poprzedniej sesji możecie obejrzeć w naszej galerii (poniżej) lub na stronie  http://www.photoculture.pl/25_SESJE_FOTO/342_ilona_adamska_moda_sesja_santorini, a także w drukowanym magazynie LAW BUSINESSS QUALITY, który lada dzień pojawi się w sprzedaży.  
 
Podobnie będzie w przypadku zdjęć z Rzymu. Oferujemy wszystkim markom, projektantom, partnerom sesji głośny PR, promocję zdjęć w naszych portalach lifestylowych i modowych, publikację w drukowanym wydaniu kwartalnika LAW BUSINESS QUALITY. Przy pakiecie GOLD – dodatkowo reklamę w dowolnie wybranym numerze pisma oraz wywiad założycielem marki. – dodaje Ilona Adamska.
 
Zostały 3 wolne miejsce! Jeśli chcesz pokazać swoją markę w Rzymie i mieć piękne zdjęcia wizerunkowe dla swojej firmy  – pisz na info@idmedia.pl.
 
Polecamy!
Share