Pokazy przedpremierowe

„Hobbit: Pustkowie Smauga”, „Wilk z Wall Street” oraz „Skubani”

 od 25 grudnia w kinach sieci Multikino

 

Już 25 grudnia we wrocławskich kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć najbardziej wyczekiwaną premierę tego roku – „Hobbit: Pustkowie Smauga” w reżyserii Petera Jacksona, najnowszy film Martina Scorsese „Wilk z Wall Street” oraz animację „Skubani”.

Tylko kilkanaście dni dzieli nas od najważniejszej premiery 2013 roku! „Hobbit” to opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji „Hobbita”. Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie zrealizowany został w trzech częściach: „Hobbit: Niezwykła podróż”, która miała premierę w grudniu 2012 roku, „Hobbit: Pustkowie Smauga”, która wejdzie do kin w tym roku oraz „Hobbit: Tam i z powrotem”.

We wszystkich kinach sieci Multikino drugą część najnowszej trylogii Petera Jacksona „Hobbit: Pustkowie Smauga” będzie można zobaczyć w wersji: 3D z napisami, 3D z dubbingiem, 2D z napisami oraz 2D z dubbingiem. Ponadto produkcja w 3D będzie w wersji 48 klatek na sekundę w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię   jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje

podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

Skubani_PLAKAT

„Skubani” to historia o dwóch indykach, które odkrywają wehikuł czasu w tajemniczym laboratorium rządowym i decydują się wrócić do pierwszego Święta Dziękczynienia, aby usunąć swoich pobratymców z menu.

 

————————————————-

O filmie „Hobbit: Pustkowie Smauga”

Hobbit Pustkowie Smauga_PLAKAT 

Reżyseria: Peter Jackson
Scenariusz: Guillermo del Toro, Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens

Obsada:
Ian McKellen – Gandalf Szary
Martin Freeman – Bilbo Baggins
Andy Serkis – Gollum
Hugo Weaving – Elrond
Richard Armitage – Thorin Dębowa Tarcza
Aidan Turner – Kíli
Graham McTavish – Dwalin
John Callen – Óin

 

 ————————————————-

O filmie „Wilk z Wall Street”

 Wilk z Wall Street_PLAKAT

Reżyseria: Martin Scorsese
Scenariusz: Terence Winter

Obsada:
Leonardo DiCaprio – Jordan Belfort
Matthew McConaughey – Mark Hanna
Jonah Hill – Donnie Azoff
Jean Dujardin – Jean-Jacques Saurel
Jon Favreau – Manny Riskin
Jon Bernthal – Brad
Ethan Suplee – Toby Welch
Spike Jonze – Dwayne

 

Bilety na pierwsze pokazy filmów „Skubani”, „Wilk z Wall Street” oraz „Hobbit: Pustkowie Smauga”  będzie można już niedługo nabyć w kinach sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.

Share